confessions

meekma

Yazar

  1. toplam entry 600
  2. takipçi 8
  3. puan 4201

virüs maskesi

avrupa'da amerika'da insanlar yeter artık diyor.götü boklu sırbistan bile protesto gösterisi düzenledi maske çetesi biraz olsun hizaya çekildi.. aşağıdaki videoda garibim hintli çocuk faşist hindistan diktatörlüğünden belgrad'a gelmiş şaşırıyor.. aa burda kimse maske takmıyor diye..londra'da, berlinde 1 milyon insan toplandı korona saçmalıklarını protesto etmek için..bizim sosyal medyamızda maske takmayan çomarlar propagandası var ya.. madem günü geldi onu da düzeltelim.. maske takmak, maske zorunluluğunu alkışlamak bir ortadoğu çomarı davranışıdır..

isveç'i tüm dünyayla dalga geçme ülkesi olarak seçmişlerdi.. biraz bekledikleri gibi de oldu açıkçası.. insanların gözünün önünde isveç gibi bir ülke varken hala medyaya, televizyonlara çıkarılan şarlatan profesör döküntülerine inandılar.. çünkü oyunun amacı buydu. kandırmak.

isveç'te bugüne kadar kayda geçen 5800 korona ölümü var.. 10 aydır nasıl işlediğini açıklamadıkları süper gizli korona testine göre tabi.. kim öldü diye baktığın zaman hep aynı grup ön plana çıkıyor.. bakımevinde kalan yaşlılar.. toplumu paniğe sürüklemek için ellerinin uzandığı yaşlıları öldürdüler.

her neyse şimdi isveç'i de korona hapishanesine kapatmaya çalışıyorlar ama dünya isveç'i izlerken isveçliler de dünyayı izledi.. başlarına gelecekleri gördüler. pek razı olacaklar gibi gözükmüyor.. isveç'te okullarla çocuklarla filan ilgili bir mide bulandırıcı planları var diyorlar ama biz bilemeyiz tabi. hayırlısı diyelim.

ancak bir ortadoğu çomarı maske zırvalığını savunur..


sordunuz mu doktorlara, bu pcr testinde hangi dna dizilimini arıyorlarmış? kim söylemiş bunu aramaları gerektiğini? 1000 doktordan 1 tanesi bilirse helal.

cumhuriyet halk partisi

gerizekalılığın kitabını yazmaya ant içmiş bu adamlar.. gerçek söylüyorum bak.. süzme gerizekalı bu adamlar..


odatv adlı muhalif görünümlü haber sitesine chp aracılığıyla bir haber konmuş... siz okursunuz uzun uzun deşmek istemiyorum çünkü yoruldum, çünkü vaktim yok.. siz de okuyun ama. dikkatli bir gözle.
https://odatv4.com/bu-nasil-oldu-17092052.html

özetle diyor ki bursa'da ölümler arttı.. govik govik sikibik bikibok... bir de yalandan rakamlar filan vermişler, ama diyorum yani bu adamlar o kadar gerizekalı ki verdikleri rakamları bile kontrol etmiyorlar..

yeri gelmişken ekrem denen zübüğe oy verdim o da geldi siyasal islama çağrıda bulundu "bunların sokağa çıkmasını yasaklayın" diye.. bir dahaki seçimde benden alamayacağı oyu sağda solda arar artık.. çünkü kafasını çalıştırmayan insanlara tekrar tekrar şans vermenin anlamı yok.. çalıştırmıyorlar.. olmuyor.. sonra bu enayiler ekşide ağlaşıyorlar.. "30 avustos'u yasakladınız ama ayasofya bikibik" bilmem ne.. eskiden acıyordum bu insanlara ama artık sadece gülüyorum. kendi hakkını hukunu korumayan bir mal kitle için niye üzüleyim ki?

her neyse .. ölüm rakamları verilmiş ama kuru kuruya.. yani bu rakamlar bursa'da ölen insan sayısı mıdır gömülen insan sayısı mıdır net değil. çünkü 2.5 ay boyunca insanlar şehirlerarası yolculuk yapamadı. özellikle memleketinde gömülmek isteyen birçok yaşlı insan bu dönemde büyükşehirlerde gömüldü.. bu rakamların içinde intiharlar nedir, kanser nedir, kalp nedir, cinayet nedir yok.. başka kentlerden, küçük yerleşim yerlerinden hasta nakli, nüfus artışı etkisi, yıllık dalgalanmalar, bu dönemde insanların eve kapatılması, insanların kötü beslenmesi, stres vs vs .. hiçbir şey yok. dediğim gibi kuru kuru rakamlar ve şempanze korku pornosu.. abooovvv ölümler arttı çabuk korkun...

şu tablodan bahsediyorumhttps://odatv4.com/images2/2020_09/2020_09_17/oranlar.jpg

2016-2020 arasında ocak ağustos dönemlerini almışlar ve diyorlar ki aaa ölümler artmış demek ki goronyo... çabuk bize yasak getirin..


bakalım şimdi rakamlara

2020'de ocak ağustos döneminde 11,615 kişi ölmüş, 2019'a bakmışlar 10,845... aborriiiii.. govik govik govik... çünkü neden? çünkü ölüm sayıları %7 artmış..

peki 2016-2017 karşılaştırmasında ne olmuş? bu salaklar hesap yapmaya bile üşenen gerizekalılar olduğu için ben yapayım .

2016'da 9978 kişi ölmüş.. 2017'de 10786 kişi ölmüş.. oran? %8.. aboooovv .. meğerse o dönemde de pandeğmiler varmış.. hökümat bizden gizlemiş.. rahamlar saklanıyor .. siz devam edin işte.. klasik beyinsiz koronyocu cümlelerini sayacaksınız..

salak bu insanlar .. yemin ediyorum salak bunlar.. gelecek diye bir şey kalmışsa eğer bu avanak adamlar benden oy alacaklar öyle mi?? yarrak alırlar..

ismail cinel

Türk Yoğun Bakım Derneği diye bir örgütlenme varmış onun başkanıymış.


Şöyle buyumuş Prof. Dr. İsmail Cinel

"Türk Yoğun Bakım Derneği Başkanı Prof. Dr. İsmail Cinel: Bazı kentlerde yoğun bakım doluluk oranı yüzde 80'lerin üzerine çıktı"
örnek olarak şu adresten 2014 yılı için il il yoğun bakım doluluk oranlarını görebilirsiniz

https://rapor.saglik.gov.tr/TEKKANAT/HARITA/yogunbakim/TRYB.pdf

hemen hemen tüm vilayetlerde %80-100 aralığındaki doluluk oranlarını bizzat gözünüzle görün. unutmayın sene 2014. ortada korona morona yok..

genel olarak iki ayak üstünde yürüyen hiçbir canlıya güvenmem ama bu arkadaşlar hakikaten sınırı aşıyor.. art niyet olmadan birinin böyle bir açıklama yapabileceğine ihtimal vermiyorum.

tüm insanlığa çekilen bu tarihin en büyük psikolojik operasyonundan sağ çıkıp çıkamayacağımızı bilmiyorum. ama bir umut varsa eğer, sonrasında neleri değiştirmemiz gerektiğini görüyoruz en azından..

wuhan virüsü

hayatımda izlediğim en kolpa şeyler listesine bir numaradan giriş yaptı

https://streamable.com/wfrnro

bir de salih kuk diye doktor olduğunu iddia eden bir arkadaş kayseri ile ilgili abartmasyon bilgi sallamış


kayseri'de sadece 1 merkezin yaptığı 1500 testin 650'si pozitif!aboooov.. her iki kişiden biri .. bitmişiz la biz..


doktor olduğunu iddia eden diyorum çünkü sitesine baktım, bu kadar yalapşalap hazırlanmış bir site uzun zamandır görmemiştim.
http://drkuk.net/ozgecmis-ve-eserler-listesi/

Postoctoral Fellowship yapmış bu arkadaş.. postdoctoral değil postoctoral.. daha 5 satır yazıyı imla hatası yapmadan yazamamış bu fettulahçı arkadaşımız.

bir de uzmanlık tezinin türkçesi var ki alem yani..
“Fasciola hepatica cathepsin L1 geninin ökaryotik hücrelerde açıklatılması”

açıklatılması .. herhalde expression demek istiyor .. vah ülkemiz vah.. bu adamlar ahbap çavuş profesör olmuşlar..

fettulahçılığını da bi zahmet kendiniz görün.
https://twitter.com/KukSalih

türk tabipler birliği denen matematikten bihaber bir örgütlenme var.. ona da bir bakalım..

angara'da günlük vaka sayısı 5000 filanmış... salla tabi .. nasıl olsa sorgulayan yok.. dün 112 bin test yapılmış.. bunun yarısı ankara'da olsa 5000 demek her on kişiden biri hasta demek olur şeltoks sıkılmış böcekler gibi düşmesi lazım milletin..

ben tabi türk tabipler birliği denen örgütü ciddiye alan birisi olmadığım için böyle kuru lafa karnım tok..

çünkü bakalım bakalım türk tabipler birliği türk milletinin dostu mudur diye..

aaa meğer ttb kobaniciymiş.

https://www.ttb.org.tr/haberarsiv_goster.php?Guid=675ef456-9232-11e7-b66d-1540034f819c

http://www.adanatabip.org.tr/wp-content/uploads/2014/10/Kapak.jpg

ben siklemem.. çünkü pekeke sayın apo bırış kardeşlik pempe şeyler filan diyen bir örgüt benim hayrıma çalışıyor olamaz.. sizi bilemem..

bir de yalandan çocuklar mocuklar goygoyu yapar bu palavracılar.

bunlar çocuk değil herhalde.https://i1.haber7.net//haber/haber7/photos/2020/32/fduRv_1596650040_9547.jpg


ben siklemem .. ama isterseniz siz sikleyebilirsiniz bu arkadaşları.. pkk propagandalarına malzeme olan zırcahil doktorların, fettullah'ın götçük suyunda beslenen organizmaların sizin hayrınıza çalıştığını filan düşünebilirsiniz.. keyfiniz bilir.

ama dediğim gibi ben siklemem..

orospu çocuğu

şöyle bir şey oluyorrotşild ailesinin kapı köpeği bu vatandaş maşke meşafe siksikçisi.. tabi normalde maske filan takmadığı için şov yapayım derken boğuluyor az daha gerizekalı..

garibana maske zorunlu olsun ama bu pezevenkler takmasın.. negzel valla. bu kadar kötülüğü yapıp da kurtulabilir miyim umutları var mı acaba bu tiplerin..

yapılan bütün zalimliklerin hepsinin bedeli ödenecek.. ama bu dünyada ama öbüründe. kaçış yok..

ali göde

bic diye bir marka var.. var yani herkes biliyor.firma adını kurucusunun soyadından alıyor.. marcel diye bir adam. soyadı da bich..

marcel "şirketimin adını bich koyacam" dediği zaman birileri uyarmış "abi onu kesin biç diye okur bu ibneler" diye.. o da bic koymuş.. bik yani.. siksen biç diye okuyamıyorsun..

demem o ki ali göde beyi uyaracak birileri yokmuş demek ki.. şalsan koy abicim adını. ne uğraşıyosun göde möde..


avustralya

hamile bir kadını facebook'ta korona saçmalıklarını protesto etme amacıyla mesajlar yayınladığı için ters kelepçeyle tutuklayan faşist ingiliz uydu devleti. zavallılar ..
aynı haber 9News Australia kanalında da var.. bu rezilliği savunamayacaklarını bildikleri için videoyu yorumlara kapatmışlar..4 dedektif göndermişler kadının evine.. yuh amk..


millet de zannediyor ki bu absürt yasakların nedeni toplum sağlığıdır.. he yaa.. pedofil göteleklerin çok da sikindeydi sağlığınız..

korona manyaklıkları

25 Mart 2020

gorona virüs nedeniyle almanya 1000 mahkumu hapishaneden tahliye ediyor

https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-germany-prisons/german-state-to-release-some-1000-prisoners-due-to-coronavirus-idUSKBN21C1QV


29 Ağustos 2020
berlin'de gorona bahane edilerek getirilen saçma sapan kısıtlamaları protesto etmek için toplananlardan 300 kişi tutuklanıyor

https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-germany-protest/berlin-police-arrest-300-disband-protest-against-coronavirus-curbs-idUSKBN25P07I

medya orospuları hemen düşük zekalı kitleye hitap eden mesajları da hazırlamış.. aşırı sağcı gruplarmış bunlar... heee yaaa. kesin öyledir. götü boklu bir medya orospusu öyle dedi ya..

polis devleti canlarım.. en tepede iblis efendi, onun altında dünyayı yönetme hakkıyla doğduğuna inanan psikopat bir azınlık, onların altında da koltuğa oturtup ülke muhtarlığı yaptırdıkları bazı orospular..

toplumu alt üst etmek için virüs bahanesiyle mahkumları salarlar, sonra toplum bu ne iştir deyince insanları tutuklarlarlar. siz götüm kaşınıyor dedikçe devamı gelecek bu zırvalıkların.

sordunuz mu doktorlara ne arıyormuş bu pcr testleri diye? 1000 doktordan 1 tanesi biliyorsa çok şaşırırım..

bok

bugün fikirtepe pazarına gittim sağda solda başımı nereye çevirsem bunlardan bir tane var.

yani uzmanı sayılmam ama şekil şemal itibarıyla pek öyle kedi köpek nanesine de benzemiyor..

affınıza sığınarak soruyorum biz bir şey mi kaçırdık? kaldırıma sıçanlara çeyrek altın filan mı vermeye başladılar? göçmen şeysi midir nedir bu işin izahı?

wuhan virüsü

31 Temmuz 2020 tarihli FDA dosyasından

"Since no quantified virus isolates of the 2019-nCoV are currently available...

https://www.fda.gov/media/134922/download

31 temmuz itibarıyla elimizde bu birüsten izole edilmiş, ölçülebilir bir miktar yok diyor. vay anasını.. e aşıyı neye göre şeettiniz diycem de.. sıkıldım saçmalıklardan.. neyse

gene ingilizce bi şey atalım

"Turkish researchers have sequenced the genome of the novel coronavirus isolated from four patients"
https://www.aa.com.tr/en/latest-on-coronavirus-outbreak/turkey-coronavirus-genome-sequenced-in-istanbul/1858171

a aa! burada da diyor ki törkiş araştımacılar 4 hastadan gayet izole edebilmişler birüsü... hem de bunu 29 Mayıs'ta yapmışlar..

"Dr. Sadrettin Pence, the vice rector of Istanbul Medeniyet University, told Anadolu Agency the genomes were sequenced using the latest sequencing platforms."

vay amuğa godumun FDA'sı.. oğlum elinizde yoksa virüs söyleyin bizimkilere gargolasınlar hemen..

Adres veriyorum
Dr. Sadrettin Pençe, Istanbul Medeniyet University

Sayın pençe'yi biliyor musun? kendisi destancı.. destan bilüyür müsün? eved. o destan..

https://twitter.com/sadrettinpence

ben şimdi balkona gidiyorum, sürec çoh eyi yönediliyor diye çığrıncam. akşam 9'da şakşaklamamı istediğiniz birileri varsa söyleyin medyada empoze etsinler. medyadaki orospular söyleyince yaparım.. çünkü bonobo şempanzesiyim ben..

jennifer haller

gücün şakşakçısı haysiyetsiz medya orospularının yazdığı tek virgülü ciddiye almam da maksat sözlüğümüze entiri olsun gönüllere neşe dolsun. biz de oynayalım bu koronko tiyatrosunu..

amırika'da ilk korona virüs ölümü 29 Şubat 2020'de olmuş..

https://www.nytimes.com/article/coronavirus-timeline.html

cenifır bacı da gitmiş şak diye 15 gün sonra deneysel aşıyı vurdurmuş.. kesin öyledir.

hacı siz ne ara geliştirdiniz aşıyı da insana vurulur hale getirdiniz demiyorum tabi.. başından sonuna manipülasyon, yalan, palavra dolu bu koronko rezilliğine bu kadar da bulaşmak istemem.. sadece şunu söyleyeyim medya denen makineye bu kadar inanırsanız başınız dertten kurtulmaz.

aşı hazır güzel dostlar.. hazır olmayan sizsiniz. sizi psikolojik olarak hazırlamaya çalışıyorlar. ama iş uzadıkça insanlar daha da çok sorgulamaya başlıyor bu yalanları.. yanisi adım atmaya karar verdiklerinde pek de hazır olmayacaksınız. öyle olunca ne olacak? aşı mecburi olacak.. önce aşı yaptırmayan işe giremez, otobüse binemez goygoyları. o da yetmeyince hapis... o da yetmeyince ölüm.. şaka gibi geliyor di mi.. hı hı şaka zaten..

wuhan virüsü

çin'deki havuz partisi

rezil profesörlerimiz açıklasa şu durumu keşke


adamlar dalga geçiyorlar derim ama mesele daha derin.

izlediğiniz video bir kurgu. gördüğünüz şey çin gençliği değil, çin ordusu. adamlar bir iki tabur askeri yığıp bu mizansen videoyu çekiyor, sonra da gözünüze sokuyorlar. amaç sinir bozmak.. şiddeti tetikletebilmek.

batı'da özellikle de amerika'da insanları isyan ettirmeye, silahlarını kullanmaya tahrik etmeye çalışıyorlar. başından beri istedikleri şey bu zaten. birileri otoriteye el kaldırsın ki bir an önce virüs avı siksiğinden insan avı aşamasına geçebilelim istiyorlar.

al sana bir tane daha kurgu video
https://twitter.com/sputnik_TR/status/1297761805167517696

black lives bilmem ne siksiğinin ikinci turunu başlatmaya çalışıyorlar.

okullar başladığında karantina marantina ayağına çocukları ailelerinden ayırmaya filan da teşebbüs edecekler muhtemelen. hepsi aynı amaç için. şiddeti tetikletebilmek. abd'yi çok iyi takip edin.

bu arada da bilimsellikle en ufak bir ilgisi olmayan ağlak propagandalarını bilumum mecradan yaymaya devam ediyorlar.. babaanneniz ölsün görürsünüz, yovun bakımda çırpına çırpına ölen hastalar, babam öldü dedem öldü cart curt.. acıların kadını bergen modu... bilim nerede? hiçbir yerde..


hadi ben bir tane soru sorayım. siz de varsa tanıdığınız doktorlara sorun.. pcr testi denen şeyde hangi nükleik asit dizilimini arıyorlar.. 1000 doktordan 1 tanesi cevap verebilirse helal olsun valla. tomografiyle virüs tanısı koyduğunu söyleyen bir güruhtan bahsediyoruz unutmayın..

bulursanız o binde bir doktoru sorun anlatsınlar size nedir bu pcr testi, nasıl çalışır, arayacağı şeyi kim veriyor vs.. varsa bir cevapları gelin buraya yazın. esas komedi ondan sonra başlayacak..

tehlikeli zamanlardan geçiyoruz güzel dostlar. gözünüze sokulan her şeyi titizlikle değerlendirin. yoksa hepimizi sikecekler.
lgbt

mesele her zaman, ama istisnasız olarak her zaman pedofilidir.

https://testifyingtotruth.files.wordpress.com/2014/03/gay_pride_parade_1.jpg

şöyle anlatayım dün de bazı erkekler siklerini bazı erkeklerin göt deliğine sokuyordu, bugün de bazı erkekler siklerini bazı erkeklerin göt deliğine sokuyor, yarın da bazı erkekler siklerini bazı erkeklerin göt deliğine sokacak. burnumuza dayanan bu tatavanın eşcinsellikle filan uzaktan yakından alakası yok.

lgbt şemsiyesi altında pazarlanan yeni dünya düzeni istihbarat operasyonunun tek ve biricik amacı pedofilidir.

kim neden eşcinsel olur bunun tartışması çok uzun. ama insanlar doğal bir eğilim olarak eşcinselliği yadırgar. lgbt ile bu "önyargılar" kırılmak isteniyor.. gözlerimizi alıştırmak istiyorlar öyle söyleyeyim. erkek erkeğe normal, kadın kadına normal, erkek hayvana normal, hayvan kadına normal.. e geriye ne kalıyor? çocuklar...

her şey kabul edilir hale geldiğinde sıra üç yaşındaki çocuklarla sekse gelecek.. tüm amaç bu. 40 yaşında adamlar kucaklarına dünyadan habersiz beş yaşında çocukları alıp "sevgi engellenemez" ağlaklığıyla pedofiliyi meşrulaştırmaya çalışacak.bütün hikaye budur.. lgbt denen istihbarat operasyonunun eşcinsel insanların haklarıyla, uğradıkları ayrımla şunla bunla en ufak bir ilgisi yok.

bana öyle desteksiz homofobik, fibik bibik çübük diyecek olan çıkarsa 16 yaşında kayıp bir eşcinsel çocuk için 8 yıldır döktüğüm emeğe ortak olacak. benimle birlikte mektup yazacak, mail atacak, 6000 kilometre öteden insanları telefonda ikna etmeye çalışacak. yok öyle bedavadan iftira.. kalp kırarım şimdiden uyarayım.

(bkz:#1148677)


"dünyaca ünlü filozoflar" boşu boşuna 15 yaş altında kızları sikebilelim diye dilekçe kampanyaları başlatmıyorlar yani.

(bkz:#1157880)

menfaatine tapan adamların yönettiği bu dünyada bütün mesele çocuklardır.

öyle di mi sayın netflix?


netflix aboneliğiniz varsa ve hala ısrarla devam ettiriyorsanız boşu boşuna çocuk tecavüzlerinde duyar tivitleri filan atmayın. siz de en az o tecavüzcüler kadar suçlusunuz. biliyorum bunu kabullenmesi zor ama gerçek bu.. çünkü insanın karnesi işidir, lafları değil.

berber

gorona goygoyunda ekmeğiyle oynanan ilk meslek gruplarındandı.

beş para etmez şarlatan profesörler filan televizyonlarda ağızlarından köpükler çıkartarak berberlere saldırırdı. virük var birük var aman berberler kapatılsın aman bilmem ne.. boş heriflerin boş lafları.

bu insanlar ne yiyecek, ne içecek, faturaları, kiraları nasıl ödeyecek soran yoktu tabi..

bak şimdi, orospu medyamız nisan ayında korku pornosu haberi yapıyor

kaçak tıraşa polis baskını!!! Allah! allah!
https://www.cnnturk.com/turkiye/kacak-sac-tirasina-polis-baskini

korona gerizekalılarına göre berber şık şık şık saç keserken virüs oluyor, ordan beş yüz kişiye bulaşıyor filan.. satılmış haysiyetsiz medyamız bu rakamları hiç ufak sallamadı zaten.. en az bulaştıran 100 kişiye bulaştırıyor..

her neyse.. götten uydurma virüsü bulaştırma riski berberden daha yüksek olan bir meslek grubu var.. bulabildiniz mi?


dur ipuç vereyim..

bol bol öpüşme, yalama, bir şeyleri bir şeylere sokma çıkarma, bilumum vücüt sıvılarını değiş tokuş etme filan var bu mesleğin doğasında..


eved.. fahişelik.. kibarca eskortluk..

bu gorona siksiği döneminde fahişelik mesleğine bir yasak getirildi mi? kahraman polisimiz kaçak et kesimi için amansız takipler yaptı mı? göt yalayıcı medyamıza haberler servis edildi mi? hayır..

çünkü şöyle oldu güzel dostlar.. bazı kişiler bu gorona goygoyunda çalışmadan para aldı, havadan para aldı, ekstra para aldı. bunların bir kısmı aldıkları parayı bu eskortlarla ezdiler ve çok hoşlarına gitti, karşılığında da sosyal medyadaki görevlerini yerine getirdiler. korku pornosu.. argümanları da hep aynıdı "siz de yoğun bakıma düşünce anlarsınız", "sizin de akciyerleriniz kopsun görürsünüz" bilmem ne.. ortada bilimsel bir argüman bile yok..

bunlar trol tayfası oluyor. geçen trol mezarlığında biriyle yazıştım. eleman entrisinde diyor ki hastaneler doldu taştı medya haber vermiyor.. yazdım bu arkadaşa madem medya vermiyor sen git çek resimlerini yayınla burada filan.. gerizekalı olduğu için hemen tetiklendi, başladı saydırmaya "ben salak mıyım, ben aptal mıyım, niye ben yapıyorum, böyle bir durumu ifşa edersem beni hapse atarlar" vs vs vs.. aklı sıra ipe un seriyor..

O zaman hangi hastaneyse söyleyin ben gideyim çekeyim resimleri dedim.. Bu sefer laf değişti "merak etmeyin önlemlerini almışlardır. öyle kalabalıkları size göstermezler".. nası kıwırıyor görüyorsun di mi .. elemana "sen git" diyince ifşa edebileceği kalabalıklar oluyor "madem sen gitmiyorsun ben gideyim o zaman" dediğinde bir anda o kalabalıklar yok oluyor..

bu salaklar o kadar salak ki tek merkezden yönetildiklerini bile kabak gibi belli ediyorlar.. bu aralar ağızlarına sokulan iki laf var.. birisi "geliyor gelmekte olan" , diğeri "çember daralıyor".. bunların tepesinde bi trol başı var herhalde. o diyor ki bizim köpeklere söyleyin "çember daralıyor" yazsınlar.. iki yazdıklarından biri bu.. bilimsel argüman? yok tabi..

tekrar söylüyorum. istanbul'da hangi hastanede yığılma olduğunu iddia ediyorsanız bana yazın, ben bizzat gidip fotoğraflarını çekicem.


fotoğraf demişken.hani len maske? hani mesafe? niye restoranda oturuyorsun? sen değil miydin bilimsiz biliminle elalemin dükkanını kapattıran. şimdi bu ne iş?

vay canınasını ..

burası yalanın dünyası güzel dostlar.. menfaatine tapanların dünyası. kolay kolay da değişmeyecek.. o yüzden dünyanın değişmesini beklemek yerine siz değişmeye bakın.
0 /