confessions

meekma

Yazar

  1. toplam entry 697
  2. takipçi 8
  3. puan 4836

favipiravir

"Ölüyordum!
Covid19 yüzünden değil sağlık bakanlığı'nın “al bunu kullan” diye eve gönderdiği favicovir adlı ilaç yüzünden. Allerjik reaksiyon gösterdim ve zor kurtuldum. Bu kadar ağır, bu kadar yan etkisi olan bir ilacı bize doktor kontrolundan bile geçmeden niye veriyorsunuz?"devamındakileri de okursunuz. okuyun yani sağlığınız için..

çok büyük bir kozumuz var, bu aralar hastanelerden uzak durmak .. deeermişim..

şaka lan.

heşteğ #miski misifi hijyin

bunu diyorum. sürü adamıyım ben..

pcr testi

test budur


nizami yapılırsa böyle..eved.. iki maskeden geçip sekiz metre uçan birüsü bulmak için burnunun g noktasına uzanmaları gerekiyor..

beyne santim kala yaklaştırılan bu çubukların steril olduğu nereden belli? etiketinde yazıyor di mi .. doğru bak. ben unutmuşum.

bir de cribriform plate denen bir yer var.. en eğlencelisi o.


kafatasınızın alt kısmında delikli bir kemik.. koku sinirleri o deliklerden geçerek beyne ulaşıyor.. "kazara" o kemik çatlatılırsa?... neyse boşver..bilim göteleklerin eline kalınca bütün bu saçmalık mantıklıymış gibi sunuluyor tvlerde..

heşteg #tişikkirlir ikrim

wuhan virüsü

plan budurHere is the play

1 Make lockdowns unbearable
2 Offer Vax
3 Track who has Vax
4 Blame non Vax for lockdowns
5 Once Vax compliance reaches certain threshold offer “freedom” from lockdown
6 It's a scam because they can make the numbers whatever they want

+++


korona testlerinin sahtekarlık olduğunu, hastanelerde tedavi adı altında ö..nazi yapıldığını, medyanın ve politikacıların gözünüzün içine baka baka yalan söylediğini anlamadığınız sürece rakamlar düşmeyecek.

mansur yavaş

bence ekirem başkan daha büyük bir iş yapıyor.. gerizekalı insanların neden kötü insanlardan daha tehlikeli olduğunu öğrenmemizi sağlıyor. ben mesela sayesinde ayıktım. üstelik aşiretimin 2 oyu var.

öğretmenler günü

previously on öğretmen tacizi
(bkz:#1164631)yeni bölüm"İstanbul Fatih'te bir lisede öğrencisini taciz ettiği iddia edilen öğretmen S.Ö. veliler tarafından darp edildi. Polis ekiplerinin araya girmesiyle öfkeli kalabalık dağıldı. Velilerin şikayeti üzerine öğretmen S.Ö. ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Olayla ilgili soruşturma devam ederken, tacize uğradığı iddia edilen kızın ablası Şerife Ç., yaşananları anlattı. "
İstanbul'da öğretmene taciz dayağı! Mağdur öğrencinin ablası yaşananları anlattı


"Tacizci öğretmen için karar! 7 kız öğrenciye cinsel tacizde bulundu"
https://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/tacizci-ogretmene-109-yil-7-ay-hapis-2005596/


"8 yaşındaki öğrencisini taciz eden öğretmene iyi hal indirimi"
https://tr.sputniknews.com/turkiye/201802211032342131-ogrenci-ogretmen-taciz-iyi-hal-indirimi/


"İzmir'in Menderes ilçesinde 2014'te yaşları 6 ile 11 arasındaki 6 kız öğrenciye cinsel içerikli film izlettiği ve cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla 102 yıl hapis istemiyle yargılanan emekli öğretmenin yeniden tutuklanmasına karar verildi."
https://www.aa.com.tr/tr/turkiye/okulda-taciz-iddiasi-davasinda-emekli-ogretmene-yeniden-tutuklama-karari/599058


"Öğrencisini taciz eden öğretmen şeriat mahkemesi istedi
Diyarbakır'da Coğrafya öğretmeni A.B. 16 yaşındaki öğrencisini taciz etti. Hakkında 4.5 aydan 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan A.B. şeriat mahkemesi istedi."
https://www.ntv.com.tr/egitim/ogrencisini-taciz-eden-ogretmen-seriat-mahkemesi-istedi,uAUTl9HKNkCNiS6q5Gm3Hw


"İlkokul öğrencisini 2 yıldır taciz eden öğretmen tutuklandı"
https://www.hurriyet.com.tr/gundem/ilkokul-ogrencisini-2-yildir-taciz-eden-ogretmen-tutuklandi-40259388


"İstanbul Bayrampaşa'da bir ortaokulda yaşanan taciz skandalı şoke etti. Sınav yapma bahanesiyle 12 yaşındaki kız öğrencisine cinsel tacizlerde bulunan Türkçe Öğretmeni Kemal D. hakkında dava açıldı. "
https://www.sabah.com.tr/yasam/2018/04/17/taciz-edip-100-veren-ogretmene-22-yil-hapis


kaç tane öğrenci saydınız ? ben 100'e yaklaştım.. üstelik adım gibi eminim "rakamlar saklanıyor".. keşke aramızda bir öğretmen olsa da bu işlerin imam hatipler gibi "sözde muhafazakar" şirk bataklıkları dahil neredeyse istisnasız tüm okullarda olduğunu teyit etse..

götten uydurulan bir virüs palavrasında 80 milyon insanda 100 tanesi ölünce (bkz:ötenazi) "pandemi" ilan ettik.. ee 5 milyon öğrencide 100 tanesi tacize uğrayınca pandemi yok mu? olmaz mı.. salgın kasıp kavuruyor..

söylediğim şeyi tekrarlıyorum öğretmen, asker, polis, doktor, hakim.. fark etmiyor.. %90'ı çürümüş, %9'u kurtarılamayacak kadar çürümüş, geriye kalan istisna %1..

malesef o yüzde bir de böyle bir günde öğretmenleri kutlamak için yeterli değil.


götten uydurulan bir virüs palavrasıyla tüm insanlık çöküşe ve total diktatörlüğe sürüklenirken yattığı yerden alt tarafı 5 bin lira para alabilmek için "yiymi kişilik sınıfımda otuz tane koyonalı vay" diye ekşisözlükte yalandan ağlaşan bir kitleyi tebrik edemem.. kimse kusura bakmasın..


saygı duyduğumuz hocalar her zaman başımızın üstünde tabi.
(bkz:#1159283)

covid-19 aşısı

"Ülkemizde Faz-3 çalışmalarına 15 Eylülde başlanan, Çin'de geliştirilmiş COVID-19 AŞISI, ilkin gönüllü sağlık çalışanlarına uygulanmıştı. Çalışmaların devamı için bu sabah sizlerden gönüllü aradığımızı duyurduk. Gün bitmeden 20 BİN başvuru aldık. 83 MİLYON ADINA BİNLERCE TEŞEKKÜR."

"Yalan vallahide yalan hastanede çalışan arkadaşlarım söylediler temizlikçileri güvenlikleri vs hastanede çalışanları çağırıp toplantı yaptılar önce dedilerki kendi aşımız gönüllü olana 1,5 2 milyar para verilecek dediler sadece 4 kişi gönüllü oldu"

"3 temizlikçi 1 güvenlik doktor ve hemşireler asla toplantıya katılmadılar bi zaman sonra bi daha topladılar dedilerki çin aşısı bu sefer hiç gönüllü olmadı"
gözünüzün içine baka baka yalan söyleniyor. yalan neydi yalan? yalan kimin alamet-i farikasıydı?

kimsenin gönüllü olduğu filan yok.. bu "çalışmalar" tamamen kağıt üstünde. hayali çalışmalar.

şöyle söyleyeyim sen gönüllü oldun mu aşı çalışması için? olmadın.. niye olmadın? demek ki bildiğin bir şey var.. senin bildiğin şeyi başkaları da biliyor olamaz mı? olur tabi..

veya istersen öbür çalışmada enfekte olduğu iddia edilen 170 kişinin nasıl enfekte olduğunu araştır.

(bkz:#1164603)

nasıl enfekte olmuş bu insanlar? belli değil.. bu "çalışma" hakkında yalapşap hazırlanmış iki web sayfasından başka bir şey göremedim ben.. açıklayamazlar. çünkü açıkladıkları zaman başka sorular gelir.. çünkü bu "çalışmalar" kağıt üstünde yapılıyor. bunlar hayali çalışmalar..

bir süre sonra medyadan apar topar aşı çok güvenli goygoyunu yapabilmek için.. bütün bu tiyatronun hikmeti bu.

boşver bunları.. başka bir soru sorayım

her işçi için 666 lira destek..korona hastaları için özel hastanelere 666 lira destekmizahın zirvesi misvak'ın kapağı


düşünüyor musunuz nereden çıktı bu tırnak içinde "müslümanların" 666 sevdası diye... düşünmediyseniz bile şimdi düşündünüz ve zaten cevabı da buldunuz. kimsenin size söylemesine gerek yok.

yalanı tanıdığınız zaman gerçeği kolay bulursunuz..

fatih altaylı

yalancı

"Fatih Altaylı uyardı: Hastaneler gırtlağa kadar dolu, sokaklarda öleceksiniz"

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/fatih-altayli-uyardi-hastaneler-girtlaga-kadar-dolu-sokaklarda-oleceksiniz-1790438

yalan söylüyor. hastaneler boş. bomboş.. insanlar mecbur kalmadıkça hastanelere gitmiyorlar.

hastaneler her zaman boştu.

https://bilgisozluk.com/flatten-the-curve_269870

(bkz:#1162143)


isterseniz gidip kendiniz de görebilirsiniz. ama işin ucunda pcr testi denen yazı turayla korona koğuşuna düşmek var.. düşerseniz de üzülmeyin iyi tarafından bakın; insanlar gripten mi ölüyor yoksa bana göre ötenazi kategorisindeki korona tedavisinden mi ölüyor ilk elden görür anlarsınız.

kendisi ayrıca muhalif filan da değildir..

siz bunları unuttunuz herhalde.


bonuslar
özgürlükleri vermesi kolay, alması zordur..

5g

"Son dakika haberler: Sakarya'da esrarengiz kuş ölümleri! Harekete geçildi..."
"Sakarya'nın Hendek ilçesinde, 50 civarında sığırcık kuşu D- 100 karayolunda ölü ve yaralı bulundu. Hendek İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı ilk incelemede, kuşlara büyük bir aracın çarpmış olabileceği ihtimali üzerinde durulduğu belirtildi."

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-haberler-sakaryada-esrarengiz-kus-olumleri-harekete-gecildi-41667854

büyük bir araç çarpmışmış filan.. saçmalık.. şeyh daşşağı emikleyerek prof olmuş bilim kaltaklarımıza sorsalar söylerlerdi halbeküne: olay şudur, kuşlar koronya olmuş, aynı anda ölmeye karar vermişler. demek ki çok bulaşıcı, o halde berberler kapansın.

dalga geçiyorum ..

kuşlara tavsiyem şudur;

1. youtube neden 5g ile ilgili videoları çıldırmış bir şekilde siliyor diye düşünün
2. evinizin bir noktasında kendinizi iyi hissetmiyorsanız evinizin farklı, uzak bir noktasına geçin, mümkünse dışarı çıkın, çünkü 5g çok faydalı.

öğretmen

"İstanbul Arnavutköy'de bulunan bir ortaokulda Türkçe öğretmeni 13 yaşındaki 4 kız öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi. Öğretmenleri tarafından cinsel tacize uğrayan kız çocukları skandal olayı ailelerine aktarınca, öğretmen önce tutuklanıp ardından adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı."

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-haberler-sinifta-cinsel-taciz-skandali-ogretmen-hakkinda-istenen-ceza-belli-oldu-41667760

"25 öğrenciye taciz ve istismar davasında yeni gelişme!
Antalya'nın Kepez ilçesindeki İrenoğulları Şehit Atila Nizam İlkokulu'nda 25 öğrenciye taciz ve istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan öğretmen Mahmut Aydın K. için konulan yayın yasağı kararı kaldırıldı."

https://www.milliyet.com.tr/gundem/25-ogrenciye-taciz-ve-istismar-davasinda-yeni-gelisme-6043505


"Küçükçekmece'deki Kadriye Moroğlu Anadolu Lisesi'nde 2016'da öğrencisini taciz ettiği ve hala okulda görev yaptığı iddia edilen coğrafya öğretmeni dün bir kez daha protesto edildi."

https://www.milliyet.com.tr/gundem/tacizci-ogretmene-tepki-buyuyor-2766099


"Konya'da bir ortaokulda görev yapan beden eğitimi öğretmeni İsmail Hakkı E. (48), okulda masa tenisi kursuna katılan 10- 12 yaşları arasındaki 7 kız öğrenciye, farklı tarihlerde cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılandığı 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 80 yıl hapis cezasına çarptırıldı."

https://www.milliyet.com.tr/gundem/son-dakika-tacizci-ogretmene-sok-her-ogrenci-icin-2631680

"Ortaokul öğretmeni, 2 kız öğrenciye tacizden gözaltında
Kütahya'da ortaokul birinci sınıfta okuyan 2 kız öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen Sosyal Bilgiler öğretmeni 39 yaşındaki U.K. polis tarafından gözaltına alındı."

[url]https://www.milliyet.com.tr/gundem/ortaokul-ogretmeni-2-kiz-ogrenciye-tacizden-gozaltinda-2435982[/url]

biliyorum bunlar hep istisna...

klaus schwab

göremediğiniz virüs
dünya ekonomik forumu denen baronbaba teşkilatının başı.

korona korku pornosunu başlatma emrini verenlerden birisi.. hani var ya hep bizim iyiliğimizi düşünen, aşılarla filan hayatımızı kurtaran, filantropik, yararlı zenginler onlardan biri.

zengin derken dünyaağğ liderleri denen kuklaları satın alabilecek bir zenginlikten bahsediyorum.. daha doğrusu zenginliğin de ötesinde bir şey. bunlarınki zenginlik değil bunlarınki paranın sahibi olmak. cebinde duran para dahil.


klaus öngörü sıçıyor.. önümüzdeki kısa vadede bir internet saldırısı olacak, tüm sistemler duracak, bir de enerji kaynaklarına saldırı olacak elektrikler kesilecek filan diyor.. artık nasıl bir geleceği görme gücüyse bu..koronoyu dünyayı sıfırlamak için bir fırsat olarak kullanmaktan da bahsediyor.. işte bunlar hep iyi niyet..

sıfırlamanın manasını da biraz deşeyim isterseniz ilk etapta 2 milyar insanın öldürülmesi var.

hadi şimdi sikilmiş suratlarınıza sikilmiş maskelerinizi takın ve ağzınızın önünde oluşturduğunuz sıcak ve nemli ortamda üreyen bakterileri ve mantarları akciğerlerinize çekin.. ikinci dalga lazım.. sıfırlama yapcaz.. sizin iyiliğiniz için..

wuhan virüsü

Hastaneler ne kadar dolmuş gibi yapılacak? Götten uydurma virüs ne zaman mutasyona uğrayacak? Sahra hastanesi denen hapishaneler ne zaman kullanılmaya başlayacak? yiyecek dağıtımını ne zaman kesecekler? Covid 21 masalı ne zaman piyasaya sürülecek?

bütün soruların cevapları için...


+++
Is this leaked info really Trudeau's crazy COVID plan for 2021? You decide …

https://thecanadianreport.ca/is-this-leaked-memo-really-trudeaus-covid-plan-for-2021-you-decide/

Posted by canadian report on October 14, 2020 02:17
Tags: COVID-19 restrictions, LPC Strategic Committee Leak
Categories: POLITICS RECENT POSTS
Is this leaked info really Trudeau's crazy COVID plan for 2021? You decide …

Fw: LPC Strategic Committee LeakInboxLPC leaker <[email protected]>1:47 PM (7 hours ago)

Original Message ‐‐‐‐‐‐‐
On Saturday, October 10, 2020 1:38 PM, REMOVED <REMOVED> wrote:

Dear REMOVED,

I want to provide you some very important information. I'm a committee member within the Liberal Party of Canada. I sit within several committee groups but the information I am providing is originating from the Strategic Planning committee (which is steered by the PMO).

I need to start off by saying that I'm not happy doing this but I have to. As a Canadian and more importantly as a parent who wants a better future not only for my children but for other children as well. The other reason I am doing this is because roughly 30% of the committee members are not pleased with the direction this will take Canada, but our opinions have been ignored and they plan on moving forward toward their goals. They have also made it very clear that nothing will stop the planned outcomes.

The road map and aim was set out by the PMO and is as follows:

– Phase in secondary lock down restrictions on a rolling basis, starting with major metropolitan areas first and expanding outward. Expected by November 2020.
– Rush the acquisition of (or construction of) isolation facilities across every province and territory. Expected by December 2020.
– Daily new cases of COVID-19 will surge beyond capacity of testing, including increases in COVID related deaths following the same growth curves. Expected by end of November 2020.
– Complete and total secondary lock down (much stricter than the first and second rolling phase restrictions). Expected by end of December 2020 – early January 2021
– Reform and expansion of the unemployment program to be transitioned into the universal basic income program. Expected by Q1 2021.
– Projected COVID-19 mutation and/or co-infection with secondary virus (referred to as COVID-21) leading to a third wave with much higher mortality rate and higher rate of infection. Expected by February 2021.
– Daily new cases of COVID-21 hospitalizations and COVID-19 and COVID-21 related deaths will exceed medical care facilities capacity. Expected Q1 – Q2 2021.
– Enhanced lock down restrictions (referred to as Third Lock Down) will be implemented. Full travel restrictions will be imposed (including inter-province and inter-city). Expected Q2 2021.
– Transitioning of individuals into the universal basic income program. Expected mid Q2 2021.
– Projected supply chain break downs, inventory shortages, large economic instability. Expected late Q2 2021.
– Deployment of military personnel into major metropolitan areas as well as all major roadways to establish travel checkpoints. Restrict travel and movement. Provide logistical support to the area. Expected by Q3 2021.

Along with that provided road map the Strategic Planning committee was asked to design an effective way of transitioning Canadians to meet a unprecedented economic endeavor. One that would change the face of Canada and forever alter the lives of Canadians. What we were told was that in order to offset what was essentially an economic collapse on a international scale, that the federal government was going to offer Canadians a total debt relief. This is how it works: the federal government will offer to eliminate all personal debts (mortgages, loans, credit cards, etc) which all funding will be provided
to Canada by the IMF under what will become known as the World Debt Reset program. In exchange for acceptance of this total debt forgiveness the individual would forfeit ownership of any and all property and assets forever. The individual would also have to agree to partake in the COVID-19 and COVID-21 vaccination schedule, which would provide the individual with unrestricted travel and unrestricted living even under a full lock down (through the use of photo identification referred to as Canada's HealthPass) .

Committee members asked who would become the owner of the forfeited property and assets in that scenario and what would happen to lenders or financial institutions, we were simply told “the World Debt Reset program will handle all of the details”. Several committee members also questioned what would happen to individuals if they refused to participate in the World Debt Reset program, or the HealthPass, or the vaccination schedule, and the answer we got was very troubling. Essentially we were told it was our duty to make sure we came up with a plan to ensure that would never happen. We were told it was in the individuals best interest to participate. When several committee members pushed relentlessly to get an answer we were told that those who refused would first live under the lock down restrictions indefinitely. And that over a short period of time as more Canadians transitioned into the debt forgiveness program, the ones who refused to participate would be deemed a public safety risk and would be relocated into isolation facilities. Once in those facilities they would be given two options, participate in the debt forgiveness program and be released, or stay indefinitely in the isolation facility under the classification of a serious public health risk and have all their assets seized.

So as you can imagine after hearing all of this it turned into quite the heated discussion and escalated beyond anything I've ever witnessed before. In the end it was implied by the PMO that the whole agenda will move forward no matter who agrees with it or not. That it wont just be Canada but in fact all nations will have similar roadmaps and agendas. That we need to take advantage of the situations before us to promote change on a grander scale for the betterment of everyone. The members who were opposed and ones who brought up key issues that would arise from such a thing were completely ignored. Our opinions and concerns were ignored. We were simply told to just do it.

All I know is that I don't like it and I think its going to place Canadians into a dark future.
Vancouver, Canada·Posted Today, October 14
++++


gelecek bu mudur? bilemem.

wuhan virüsü

gün geçmiyor ki korona korku pornosu ekibi yeni bir bilimsel sefalete imza atmasın

bu seferki haberimiz aşı geliştirme tiyatrosundan

44 bin kişide deneme yapmışlar.. sonuçlar hurafeloji bilimi açısından tam bir başarıymış
https://www.nytimes.com/2020/11/18/health/pfizer-covid-vaccine.html

şöyle olmuş
ikiye bölmüşler bu 44,000 kişiyi sonra bakmışlar 170 tanesi enfekte olmuş.

"Enfekte olan 170 kisinin, 162'sinin kontrol grubunda 8'inin ise asi grubunda oldugu, ayrica agir covid-19 geciren 10 kisinin 9'unun kontrol grubunda, birinin ise asi grubunda oldugu bildirildi."

çalışmanın sayfaları var ama bir takım renkli grafiklerden filan ibaret.
https://www.pfizer.com/news/press-release/press-release-detail/pfizer-and-biontech-conclude-phase-3-study-covid-19-vaccine

https://www.pfizer.com/science/coronavirus/vaccine
güya her yaştan ırktan kişi filan var ama detay yok.. nedir mevcut sağlık sorunları vs..


açıkçası bu tip "çalışmaların" sadece kağıt üstünde olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam..

her neyse devam edelim.. 170 hasta varmış... insanlar üzerinde bu tip denemelerde "challenge" yapmaman gerek yani aşıyı aldın hadi bakalım şimdi damarından vürüz enjekte edicez demek kolay değil. nasıl enfekte olmuşlar, havadan mı sudan mı bilmiyorum, bulamadım.. göremedim. varsa bir şey söylersiniz bakarız.

yalancıları sevmem ama matematik bilmeyen yalancıları hiç sevmem..

170 hastadan 162 tanesi plasebo gruptaymış 8 tanesi aşı grubundaymış.

hasta olanlardan 10 tanesi hastalığı ağır geçirmiş. bunlardan 9 tanesi plasebo grubunda 1 tanesi aşı grubundaymış.

matematik şu, aşı olmayan 22,000 hastadan sadece 9 tanesi iddia edilen hastalığı ağır geçiriyor... 162 hastanın %5.5'i.


iddia edilen "aşıyı" yaptırmış olanlardan 8 tanesi hasta oluyor 1 tanesi ağır hasta oluyor.. oran? %12.5.. diğer grubun iki katından fazla..

nasıl bir aşıysa bu piyangoyu vurman zorlaşıyor ama vurdu mu da büyük ikramiyeyi buluyorsun..

şöyle anlatayım hiçbir şey yapmazsan %99.96 ihtimalle herhangi bir problem yaşamadan hayatına devam ediyorsun. ama eğer aşı yaptırırsan bil ki ağır hasta olma riskin iki kat daha fazla. yalanlar, kahrolası yalanlar ve gülücük..

normal şartlar altında bu kadar risk için insanlar aşı filan yaptırmaz.. çünkü bir de daha hiç konuşulmayan yan etki meselesi var.. kuşe kağıtlı dergilerde "hiçbir yan etki olmadı" yazmasından bahsetmiyorum insanların hissiyatından bahsediyorum..

e bir de evrensel bir tıp kuralı var, hiçbir insana rızası dışında tıbbi müdahalede bulunamazsın diye.. buna testi dahil, aşısı dahil, tedavisi dahil.. nolcek?

dalga geçiyorum be oğlum.. etik ahlak vicdan filan bunları takan biziz.. kayzer fayzerin sikinde bile değil bu kavramlar.. onların varmak istediği nokta bir an önce aşı pasaportu düzenine geçebilmek..


neydi o sıralama? yalanlar, kahrolası yalanlar, istatistikler, domuzlar, domuz bokunda yaşayan sinekler, medya, politikacılar diye giden bir alçaklık hiyerarşisi vardı sanki di mi?


neyse şimdi işin istastistik kısmına bakalım

mesela new york'ta 574 bin kişi enfekte olmuş 33,576 kişi ölmüş.. linkleri google'dan atacaktım ama adresler çok uzun. kendiniz de bakabilirsiniz.

ölen kişi oranı : %5.9

türkiye'de 426 bin pozitif olmuş 11,820 kişi ölmüş ..ölüm oranı %2.8

niye pozitif çıkıyoruz, verilen tedavi nedir filan yakın zamandaki entirilerde var hepsi..

her neyse.. ölüm oranlarına bakarsak 170 kişide kaç tanesinin ölmesi gerekiyordu? new york'a göre 10 kişi.. türkiye'ye göre 5 kişi..

yapıldığı iddia edilen çalışmadaki ölüm oranı ne? 0... sıfır nokta sıfır..

kayzerim fayzerim tebrik ediyorum. aşıyı siktiret siz tedaviyi bulmuşsunuz be hacı!!! keşke tanıdık bir hurafeci olsa da pfizer'e bu güzel haberi iletse..

https://www.medimagazin.com.tr/templates/default/ckfinder/userfiles/images/gecici/birincilik_Dr_MeldaCelik_.jpg

medya

rektal yoldan döllenmiş haysiyetsizler sürüsü

orospularımıza söyleyin çocuklar koronyodan etkilenmiyor yazsınlar


orospu medya hemen başlığı yapıştırıyor

"Koronavirüs neden yaşlılara bulaşırken çocukları etkilemiyor?"


https://medyascope.tv/2020/03/10/koronavirus-neden-yaslilara-bulasirken-cocuklari-etkilemiyor/

yazıyı özetleyecek vaktim yok.. bilimsel görünümlü hurafeleri yalan dolanları okuyacak vaktiniz varsa kendiniz bakarsınız.


sonra devran dönüyor.. bu sefer tam tersi..

orospularımıza söyleyin çocuklar çok etkileniyor yazsınlar.

ruhunu vicdanını satmış orospular da emri ikiletmiyor.

"Korkutan sayı! 1 milyon çocuk yakalandı
ABD'de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında 1 milyondan fazla çocuğun virüse yakalandığı açıklandı."

https://www.milliyet.com.tr/dunya/korkutan-sayi-1-milyon-cocuk-yakalandi-6356308

lan haysiyetsiz köpekler biraz omurganız olsun lan..
0 /