confessions

independence

- Admin -

  1. toplam entry 120635
  2. takipçi 75
  3. puan 2094199

dolar

independence
secimlere kadar baskilandigini biliyorduk da, bu kadar kisa zamanda bu kadar yukselebilecegini kim ongorebilmisti onu hic bilemedim.

su dakikalarda 23,15 den islem goruyor, yorumlamam bu kadar.

erdoğan'ın afişine bıyık çizen çocuğun tutuklanması

independence
mersin'de 16 yasinda bir "cocuk" cumhurbaskani erdogan'in afisine biyik cizdigi icin tutuklandi ve cezaevine gonderildi.

biyiktan baska kufurlu ifadeler de varmis afiste ama cocuk onlari ben yazmadim demis, yuce adaletimiz elbet bunu yememis ve asiri suclu 16 yasindaki cocugu cezaevine gondermis.

rabbim ulvi adaletimize ve evrende esi benzeri bulunmayan hukuk sistemimize zeval vermesin. dusunsene, duvarlarda senin de afisin var ve yuzune biyik ciziliyor, üstelik hitler biyigi!

allah dusmanimi boyle bir aciyla sinamasin.

evlerden irak.

https://www.sozcu.com.tr/2023/gundem/erdoganin-afisine-biyik-yapan-cocuk-tutuklandi-7706386/

avrupa seks şampiyonası

independence
isveç tarafindan baslatilan ve 8 haziran tarihinde göteborg'da baslayacak olan sampiyona.

detaylar copy paste olarak hizmetinizde;

AVRUPA SEKS ŞAMPİYONASI NASIL OLACAK?
Avrupa Seks Şampiyonası'nda katılımcılar, 6 hafta boyunca 16 disiplinde yarışacak. Her bir deneme 45 dakika ile 1 saat arasında sürecek ve katılımcılar bir günde en fazla altı saat yarışabilece.

Organizasyonda, farklı ülkelerden 20 kişinin yarışacağı öngörülüyor ve denemelerin kazananlarını 5 ile 10 arasında puanlama yapacak bir jüri ve seyirciler belirleyecek. Yarışmada katılımcılar, 'kamasutra' hakkındaki teorik bilgilerini göstererek ekstra puan kazanma şansına sahip.

Avrupa Seks Şampiyonası organizasyonundan yapılan açıklamada, “Cinsel yönelimin spor taktiklerinin bir parçası olarak dahil edilmesi, Avrupa ülkeleri arasında devrim niteliğinde bir ilerleme olacak.” ifadeleri kullanıldı.

ORGANİZASYONA KATILACAK ÜLKELER
Şu ana kadar Avrupa Seks Şampiyonası'nda yer alması onaylanan katılımcılar:

Ann Joy (Finlandiya), Selva Lapiedra (İspanya), (İtalya), Sexy Lexy (Portekiz), Monsieur Lorenzo Viota (Fransa), Nek Sinner (Yunanistan), Matthew Meier (Ukrayna), Barbie Sins (Büyük Britanya), Mister Riddle (Rusya) ve Sweet Mery (Hırvatistan), Mugur (Romanya).

https://www.sozcu.com.tr/spor/diger-sporlar/avrupa-seks-sampiyonasinin-yapilacagi-tarih-kurallar-ve-ulkeler-7705042/
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol