confessions

bigcoder

Admin

  1. toplam entry 987
  2. takipçi 14
  3. puan 4278

yemek sepeti

Semtime yakın lokantaları ve menülerini görmek için girdiğim site.
Komisyoncuları sevmiyorum, lokantayı intertten bulup telefonla sipariş veriyorum.
Canın cehenneme yemek sepeti.

Seninde amq sarı logolu site, araba piyasası senin yüzünden yükseliyor.

10 nisan 2020 31 ilde sokağa çıkma yasağı ilan edilmesi

aralarında zonguldak'ın da bulunduğu 30 büyükşehirde sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, büyükşehir statüsündeki olan (Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van) ile Zonguldak il sınırları içinde bulunan tüm vatandaşların sokağa çıkmaları yasaklandı.

12 Nisan saat 24.00 tarihine kadar bu illerde sokağa çıkmak yasak.

sözlük scripti

internet dünyasında birçok sözlük scripti vardır. Bunların içinde gah eskimiş sistemler, gah wordpress den devşirme temalar vardır.

Sozluk yazılımı Projesinin başlamış olduğu 2014 yılından günümüze kadar https://sozlukyazilimi.com kendini ispat etmiş, birçok sözlük sitesinde kullanılmıştır.

Referanslar kısmını incelemeniz size fikir sunacaktır.
https://sozlukyazilimi.com/sozluk-yazilimi-referanslari


Sözlük yazılımı satın almak için
[email protected] mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

21 nisan 2019 sri lanka'da terör saldırısı

Sri Lanka'da kilise ve otelleri hedef alan ve 207 kişinin hayatını kaybettiği saldırılarıdır.Sri Lanka'da sabah saatlerinde üç kilise ile başkent Colombo'da beş yıldızlı Shangri-La, Cinnamon Grand ve Kingsbury otellerine saldırılar düzenlenmişti. Bu saldırıların ardından başkent Colombo'nun banliyösü Dehiwala'da hayvanat bahçesi yakınında, yine Colombo'nun Dematogoda banliyösünde patlamalar meydana gelmiştir.

21 nisan 2019 kemal kılıçdaroğlu'na saldırı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Ankara'nın Çubuk ilçesinde şehit sözleşmeli piyade er Yener Kırıkcı'nın cenaze namazının ardından bir grup tarafından yumruklu saldırıya uğramasıdır.
Cenazenin kılınacağı camiye giden Kılıçdaroğlu'nu grup önce sesli olarak protesto etti. Öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından ise grup Kılıçdaroğlu'na fiziksel saldırıda bulundu.

Kılıçdaroğlu, gruptan uzaklaştırılarak aracıyla mahallede bulunan bir eve götürüldü. Güvenlik güçleri bir süre evin çevresinde toplanan kalabalığı dağıtmaya uğraştı. Ardından Milli Savunma Bakanı Akar, Kılıçdaroğlu'nun tutulduğu eve giderek kalabalığa dağılmaları çağrısında bulundu.
uyanış

flimin yonetmeni ali avci gozaltina alinmis, evinde yapilan aramada ise fetö firarilarinden Fetullah Karabiber cikmis.
ali avci denen adam reis fliminin yapimcisi idi, bu nasil bir ilişki, kim neci belli degil, bahcevan uşaka uşak aşciya aşci hizmetliye, sonra hepsi beraber şofore olayi gibi.

muhammed ali mevlüt dündar

karaman ilinin son 5 gunde 2. şehitinin adı,
28 haziran 2017 gunu hakkari cukurca kirsalinda pkk teror orgutu ile girilen catismasa ölum tutmus göğsünden ve birakmamis. bugun cenaze toreni var, kalabalik bir kitle ile ugurlanacak ebediyete.

0 /