nasanın sikinin ucuyla iş yapması

meekma
1967 - Apollo 1 - Amerika tırnak içinde "kazasının" ses kayıtları var. aşağıda atıcam. şimdiden uyarayım biraz rahatsız edici.

yaşanan şeyin "kaza" olmadığını artık birçok insan biliyor. birçok yalanın artık gün ışığına çıktığı gibi.

Örneğin Heather O'Rourke diye bir çocuk oyuncu vardı. Poltergeist (kötü ruh) filmleriyle ünlü olmuştu. belki bilen hatırlayan olur..12 yaşında öldüğü zaman mafya medyası ne hikayeler basmıştı kamuoyuna.. Bağırsak enfeksiyonu filan dediler.. Yok anneannesinin evinde kuyu suyu varmış da cart curt.. bir ton yalan.


Wikipedia'dan
On January 31, 1988, O'Rourke began exhibiting flu-like symptoms. The following morning she collapsed in her home, and was rushed to Community Hospital in El Cajon.[19] En route, she suffered cardiac arrest, but paramedics were able to restart her heart at 9:25 a.m.[19] She was subsequently air-flighted to the Children's Hospital of San Diego,[19] where it was discovered she had intestinal stenosis, she went into emergency surgery. She survived the surgery but suffered another cardiac arrest whilst being transferred to the recovery room. Doctors performed CPR for over 30 minutes, but at 2:43 pm, O'Rourke was pronounced dead.[17][19] O'Rourke's cause of death was ruled congenital stenosis of the intestine[20] complicated by septic shock.

bir alttaki paragrafta Palavralar ansiklopedisi wikipedia bile çaktırmadan bu işte bir bit yeniği var demeye getiriyor.

Daniel Hollander, the head of gastroenterology at the University of California, Irvine Medical Center stated that O'Rourke's death was "distinctly unusual" as she lacked prior symptoms of the bowel defect: "I would have expected a lot of [digestive] difficulties throughout her life and not just to have developed a problem all of a sudden."

https://en.wikipedia.org/wiki/Heather_O%27Rourke#Death


heather'in ölümü artık "herkesin bildiği sır"

Heather O'Rourke hollywood'daki bir pedofil partisinde "arka tarafı" yaralandığı için hasta oluyor.. detayları için ..
https://www.crazydaysandnights.net/2017/11/todays-blind-items-molesters-killed-her.html


natalie wood var mesela..


resimdeki kişi kocası.. robert wagner.

1981 yılında "garip bir tekne kazasında" öldüğünde savcılıktır polistir ellerinden geleni yaptılar wood'un sarhoş olup tekneden düştüğünü ve boğulduğunu kamuoyuna satabilmek için.

oysa artık hikayenin ne olduğu biliniyor.. teknede iki kişi daha var biri kaptan diğeri de christopher walken..iki kişinin bildiği şey sır değildir..

robert wagner natalie wood'u dövüp tekneden atıyor ve tekneye çıkmasına izin vermiyor.. natalie wood bir gece boyunca tekneye tutunmaya çalışıyor ve en nihayetinde boğuluyor..

40 yıl sonra natalie wood'un ölüm sebebi en sonunda kaza'dan "bilinmeyen sebeple" haline gelebildi. hayırlısı diyelim.

Natalie Wood's Cause Of Death Changed From 'Accidental' To 'Undetermined'
https://sanfrancisco.cbslocal.com/2012/07/09/natalie-woods-cause-of-death-changed-from-accidental-to-undetermined/

robert wagner'in muhtemel bir davaya karşı norveç vatandaşlığına filan geçtiği de iddia ediliyor..

detaylar
https://www.crazydaysandnights.net/2018/02/blind-item-13-truthwill-out-himmmm-blind.html


gerçekler birer birer ortaya çıkıyor .. er ya da geç.

neyse... apollo 1 kazasına gelelim.. herkesin bildiği sır bunun kaza filan olmadığı.

öldürülmek istenen birisi var.. gus grissom


gus grissom çok başarılı bir pilot ve tırnak içinde "aya yolculuk" için seçilen ilk isimlerden birisi.. ama fakat grissom nasa ile çalışmaya başladıktan bir süre sonra bir bokluk olduğunu fark ediyor..

bunu sık sık dile getirmeye başlıyor.. örneğin bir "uzay modülünün" (bak tırnak içinde yazdım) önüne bir limon asıp resmini çekiyor..limon demek tırışka demek..

yanisi grissom bununla aya maya gidilemeyeceğini görüyor zaten..

konuyla doğrudan alakası yok ama siz selobantla yapıştırılmış bir tenekenin uzaya çıktığını düşünüyor musunuz?

https://www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/AS17-148-22756HR.jpg

https://www.lpi.usra.edu/resources/apollo/frame/?AS17-148-22756


geri dönüyoruz... grissom.

kazanın olduğu gün grissom ve ekibi kabinin içinde.. yandaki binada da komuta kontrol var.. aralarındaki iletişim sürekli kopuyor.. bazen dakikalarca.. en nihayetinde de grissom patlıyor "ulan daha iki bina arasında konuşma yapamıyoruz aya gidince nasıl olacak bu iş" diye..

böylece nasa hakkındaki son eleştirisini de yapmış oluyor..

kabine "kazayla" saf oksijen basılıyor.. saf oksijen o kadar saldırgan bir kimyasaldır ki dokunduğu anda her şeyi yakar.. ne bir kıvılcıma gerek var ne de ısıya..


28:40'ta grissom'un serzenişi var.. 30:00'da da yangın başlıyor.. çok kısa süreli de olsa yanan birinin sesini duyacaksınız. tekrar uyarıyorum..pedofil mafyanın yönettiği bir dünyada yaşıyoruz güzel dostlar.. pedofil mafyanın çıkarına ters düşmenin cezası ağır..

ama bir de şu tarafından bakalım, çok kötü şeyler yaşanıyor ama hiçbir sır da sonsuza kadar sır kalmıyor.. her yalan bir gün açığa çıkıyor..

nasıl ki dün söylenen yalanlar bugün artık saklanamıyorsa, bugün söylenen yalanlar da yarın bütün açıklığıyla ortaya dökülecek..

siz yeter ki gerçeğe gözünüzü kapatmayın.
bu başlıktaki tüm girileri gör

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol