nakliyat

0 /
nickmickyock
bence incele butonunun yanındaki metin kutusunun varsayılan değeri nakliyat olarak ayarlanmıştır ve gönderim sayfasındaki form objesi diğer tarafa değişken olarak hep nakliyatı göndermektedir.

inceleye tıkladığınızda normalinde rastgele başlıklar gelmesine rağmen hep nakliyat başlığı gelmektedir.

bu sayfayı ilk açtığınızda da nakliyet başlığı ile karşılaşma olayınız ile aynı durumdur.

zamane web kodlarında otomatiğe almanın farklı yolları da var, teknik bir çalışma diyelim biz ona.
maliyeci
bir firma ismi çıksa mesela "itimat nakliyat" gibi anlayacam da bu sürekli nakliyat başlığının gelmesi ne ayak çözemedim. indi nakliye sektörüne girecek de gözümüzü mü alıştırıyor acaba anlayamadım.
armes
bence bu bir şifre kelimenin harflerine dikkat edelim,nakliyat,nakit ve yat anlamları çıkıyor.tersten okumaya başladığımızda ise nakliyat ilk üç harf tay,tay nedir at yavrusu.aynı zamanda yine sondan okunmaya a harfinden başlanınca ayli en başta n harfi ile aylin oluyor.son olarak baştan üçüncü harften itibaren okunmaya başlandığında nakliyat, kilit oluyor.buradan da kasa aklımıza gelir.bu ip uçlarını birleştirip yorumladığımızda ise,jedi at yarışından parayı vurmuş nakit paraların kasada olduğu yatında aylin isimli bi afet ile gününü gün ettiği anlamı çıkar.
connor mac leod
bence çok gizemli bir olay,bunun altında zira uzaylı ve moon tarikatları yatıyor olabilir,her sözlüğü açışımızda karşımıza çıkması normal pek olmasa gerek...
toxin
sözlüğe her girişimde bu başlığın çıkması bana kamyon ve tırları çağrıştırıyo nedense herkes merak içinde bu başlığın neden çıktığını düşünüyor.bu konuda herhalde en açıklayıcı anlatımı jediden öğrenecez sabırsızlıkla bekliyor herkes..
schneemann
ucuz seo numarası. jedi sizi reklamlarına alet ediyor haberiniz yok kısacası. efendim bir ara nicklerin yanında beliren çizgi sanılan fakat wordpad’e kopi pasta yapıldığında link oldukları görülen hedeler var ya, onlar şimdi de sözlüğe login olunan ekranda aşağılarda bir yerlerde var. bu nakliyat başlığı da öyle bir şey. ekşi’deki reklamların iyice zıbıtmasına benzer bir durum.

hedef reklamı alınan; ahmetoğulları nakliyat, gönülden gönüle çiçekçilik, nişantaşıylan pek mesudum nokta com gibi sitelerin google’da üst sıralara tırmanmasını sağlamak.

zamanında hayalet sevgilim-irem ilk meşhur olduğunda google’a irem diye keyword girip, irem etek aldı şoook, irem 5 kişiye sığmadı, one night in iremland gibi siteler çıkınca ben de epey bir dumur olmuştum. yani aradığınız şey ile search sonucu ortaya çıkan şeyin alakasız oluşu da buna benzer bir uygulama ile mümkündür.

sonuç olarak nakliyat ayıptır, günahtır, daha profesyonelce yapılmalıdır bu nakliyat işleri. yapamayıp ele yüze bulaştırmaktansa hiç yapmayıp rezil olmamak daha iyidir.

(bkz: kişinin allah ının para olmaya yüz tutması)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol