hesap makinesi

fofay
şirkette kaybettiğim makinem ve bilgi sözlüğün houston butonunun içinde buluan rakamları dans ettirmeye yarayan makine.
hayır,telefonun şarj olayı zaten berbat 2585 çarpı 145(batarya boş yazısı),karşı masadakilerle zaten kavga hat safada,matematik zaten berbat,kahvemde bitti.işte böyle bir anda yetişti imdadıma bilgi sözlük hesap makinesi.
abdurrezzak bin reloaded
bakkalların önünde dizüstü bilgisayar edasında duran zımbırtı. bakkal tahir amca aldığım kolayı tek kalem mal olmasına rağmen makineye yazar ve tekrardan bakıp kendi bildiği fiyatla aynı olduğunu farkeder, bu şekilde hesabın matematiksel ispatını yaptıktan sonra fiyatı söyler ben de öderim.
elenktrinkalamadimsenden
universite oncesi pek aramin olmadigi fakat universiteye girdikten sonra onemini anlayip, turkce sinavinda bile yanimda tasidigim kucuk sirin akilli alet.icine disina kapagina falan manyak kopya yaziliyor,bunun haricinde az da olsa kullanilan bir dort islem yapma becerisi de olan kotu gun dostu.
imgoindeeperunderground
bizim yerimize dort islem yapsin, yuzde hesaplasin diye icat edilmis ama nedense okullarda kullanilmasina izin verilmeyen alettir. faydalidir. hata yaptigi zamanlar olur ve tamamen guvenmemek gerekir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol