entry girmek

0 /
ups
tam olarak manasi giris girmektir ve pek de mantikli bisi degildir ama sozluk camiasinda basligin altina gorus bildirmek olarak kullanilir.
su
bu aralar "cok siki bisiler dusunup bombayi patlatmak gerek ki millet oha falan olsun oylar tavana vursun" diye tasarlanmasi gereken eylem.
elma sekeriiii
zor i$tir.
aklınızdakileri yazıya dönü$türüp buraya akıtabilmek zor zanaattir. ama her$eyden daha da önemli ve zor bir $ey var burada...okur kitlesi.

"$u anda sözlügü 119 ki$i okuyor" yazısı altta duruyor ve ben ne zaman bir $eyler yazmak için ekran çubugunu a$agıya indirsem o yazı gözüme takılıyor... sayılar sürekli degi$mekte fakat illaki belli bir okur sayısı gelip bizim yazdıklarımızı okumakta...

acaba begenmi$ler midir veyahut yazar olmadıkları için oturup yerlerinden sigigit lan diyerekten küfürler mi sallamaktadırlar ya da okuyup geçmekte midirler? bilmiyorum, belki belli ba$lı bir kaç yazarımız onlar tarafından mimlenmi$ zevkle okunuyorlardır.


velhasıl kelam, onca okuyan insan olunca ben kendimi kasıyorum karde$im! kendimi müsamereye $iir okumaya çıkan çocuk gibi hissediyorum...

$iirimi güzel okudum dimi arkada$lar?


edit: 93 olmu$ bak $imdi.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol