elon musk

über girişimci ve zeki kişilik. steve jobs ve bill gates'ten bile daha çok dünyayı değiştireceğini düşündüğüm ve projelerini, çalışmalarını hatta hayatını da sıklıkla takip ettiğim amerikalı milyarder. spacex'ten tutunda tesla motors'a, hyperloop'a kadar yaptığı tüm işlerde en büyük amacının insanlara daha güzel ve yaşanılır bir dünya bırakmak olan, ve bu sebepten dolayı abim amcam gibi sevdiğim mühendis.hayatı boyunca yolu açık, şansı bol olur umarım.
normalde büyük oranda keldir. 20'li yaşlarda saç ektirmiştir. saçları doğal değil kısacası.
hayatında bir kere doğru bir laf etti ipini çektilerne tesla'da dönen parasal dümenler kaldı ne talulah riley'yi (eski karısı) ve grimes'i dövmesi..
http://www.crazydaysandnights.net/2018/09/four-for-friday-he-tried-to-kill-them.html

özetle eloncum artık yük olmaya başladı teşkilata... şimdi mesele "space sex" palavrasını sixmeden elon'u sixmek..bu arada bizim palavracının da maşallah dediğinin üç gün yaşamadığı bir kere daha tescillendi..

çare temizinden bir "şehitlik" gibi görüküyor ama ben değilim tabi elon maymunun ipini tutan.. onlar daha iyi bilirler..

büyükbaşlar kertenkele suratlıyı sahneden indirmeden bir vakit bulup ağzına gözüne sıçayım şurada.. ödev olsun bana.. sonra kör ölüyo badem gözlü oluyo.