11 temmuz 2017 mahkeme kararı ile engellenen başlıklar

independence
ulkenin ana muhalefet lideri "türkiye'de adalet yok" diyerek yaz sicaginda 450km yol yuruyor o yasina ragmen ve ardindan adalet mitingi duzenlliyor. mitinge 1 milyon kisinin uzerinde insan katiliyor ve hep bir agizdan hak, hukuk, adalet diye bagiriyor. ulkenin ana muhalefet partisinin lideri diyor ki "bu ulkede adalet yok", meltem banko diyor ki "size olmayan adalet bana var" ve dakikasinda basligini sildiriyor.

sibel üresin kimdir necidir kimse hatırlamaz bile ama o da hakkinda yazilanlari sildirme taraftari olmali ki kosa kosa mahkeme gidiyor ve "bilgi sozluk'te hakkimda yazilanlari sildirin" diyor. mahkeme baskani "ok" diyerek veriyor karari, sildirtiyor yazilanlari. yasasin erken gelen adalet!

koru hastanesi calisanlari bir bebegin canina kastediyor neredeyse, bebek muhtemelen ya hayatini kaybedecek allah korusun ya da saglikli buyuyemeyecek. bundan ötürü pismanlik duymak özür dilemek ve hatalarini telafi yoluna gitmek yoluna bambaska bir yol seciyor ve kendileri hakkinda yazilan yazilari sildiriyor. cunku erken gelen adalet onlar icin! utanma, arlanma, vicdan, haysiyet sifir!

gonca uyanık bile hakkinda yazilanlari sildirmek istemis, mahkemeye kosmus. gonca uyanik kimdi desen su anda hatirlamam bile. ama ona da vurmus erken gelen adalet.

bu adalet mekanizmasinin en kisa zamanda gercek magdurlar icin de bu kadar hizli ve bu kadar kolay islemesini temenni ederim.

son olarak;

meltem banko, bebegim, hakkinda yazacaklarimiz henuz bitmedi, bitmez.

edit: Mahkeme karari ile engellenen icerikler bugune kadar olanlarla sinirlidir. bugunden sonrasina yonelik herhangi bir karar bulunmadigindan ayni basliklarda dilediginizce at kosturabilirsiniz.
meekma
yaz indo yaz... ağızlarına sıç.

troll mezarlığının başındaki çiko çok zırladı sahte belgeler bunlar, şantaj montaj diye ama ortada dava mava yok iyi mi.. tipinden de beklendiği üzere küçük çüklüymüş kanzibnesi.

ahdım var oğlum bebeklere dokunana acımam.. siz de acımayın bu pezemeklere.
nickimizolsunbitane
mahkeme kararlarıyla erişelemeyen içerikler deve kuşunun başını toprağa gömmesi gibi birşey.
avukat bir arkadaş bilgilendirirse sevinirim. mahkeme kararıyla engellenen içerikleri insan haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle mahkeme kararını kaldırtabilir miyiz? Çünkü bu içeriklere türkiye cumhuriyeti toprakları dışında herkes erişebiliyor, biz erişemiyoruz.
özellikle şirketlerin kendi adlarına oluşturulan şikayetlerin paylaşımı yasak iken kendilerine ait sosyal medya hesaplarında çatır çatır aldatmacalı reklamlar yapmalı yada başka kullancılar aracılığyla viral reklam yapmaları neden engellenmiyor?

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol