confessions

vagon necmi

Çaylak

  1. toplam entry 13
  2. takipçi 0
  3. puan 13

lotus

kendisini satın alan malezyalı proton firması, bir önceki yıl çinliler tarafından satın alınan spor otomobil üreticisi. artık suv ve elektrikli oto işine de girmek istiyorlarmış.

twitter

adnan hocacılar, alparslan kuytulcular, kripto fetöcüler (atsız, çin zulmü vs.) ve dönem gereği atatürkçüler tarafından cılkı çıkarılmış site.

belieber tayfası ve kore hayranları bile daha sevimliydi bunlardan be.

mg

çinli saic şirketi tarafından satın alındıktan sonra suv üretmeye de başlamış olan otomobil markası. son bir kaç yıldır en çok otomobil satılan ikinci pazar olan çin'de, özellikle crossover modelleriyle en çok satış yapan iki üç markadan biri haline gelmiş durumda.

bu arada logosu aynı kalmasına rağmen, isminin mg motors olarak değiştiğini de belirtelim.

citroen


citroen, genel itibariyle hız, serilik kaygısı olmadan az yakıt tüketen otomobiller yapmaya odaklanan bir markadır. ve bu konuda da gayet başarılıyken, yok süspansiyonun konforsuz olması, yok ucuz malzeme kullanması, yok donanınımın berbat olması gibi bahaneler bana saçma geliyor. ne ka ekmek o ka köfte. bu mudur ? eh, budur.

sudan

ciddi protestolara sahne olan ülke.

30 yıldır iktidarı elinde tutan ömer el beşir'e karşı halkın isyan ettiği haberleri geliyor. iş nereye varır bilmem ama, gelen gideni büyük ihtimalle aratır.

hüseyin avni lifij

nasıl denir ?...

en underrated ressamlardan biridir. ara tonları sık kullanmıştır. bir çok resmini sembolizm etkisi altında yapılmış olsa da belli bir akımın temsilcisi değildir. desen çalışmaları, en az yağlıboya çalışmaları kadar enteresandır.