confessions

meekma

Yazar

  1. toplam entry 565
  2. takipçi 8
  3. puan 3980

ayasofya

her şey oy için değidir belkim

Then the fifth angel sounded his trumpet, and I saw a star that had fallen from heaven to earth, and it was given the key to the pit of the Abyss. The star opened the pit of the Abyss, and smoke rose out of it like the smoke of a great furnace, and the sun and the air were darkened by the smoke from the pit.

https://biblehub.com/bsb/revelation/9.htmAyasofya'nın cennet ve cehennem kapıları...Ayasofya güney galerisinin doğu ucunda, ortasında bir kapısı olan mermer bir paravan bulunur. Bu paravanın her bir kanadının, işli çerçeveler içerisinde, beşer dikdörtgen panosu bulunur. Kilit, sürgü ve halka şeklinde kapı kulbu bulunan bu iki imitasyon kapının arasında ise gerçek bir kapı durur. Bu kapı daha kısa ve daha sade şekillendirilmiştir. Mermer paravanın bir tarafının cenneti, diğer tarafının cehennemi, ortadaki kapının ise dünyayı temsil ettiği söylenir.


https://www.facebook.com/ayasofyamuze/posts/1674594979287582/


wuhan virüsü

bu insanlar niye dans ediyor?


EDİT: Oha amına koyim.. youtube videoyu anında sildi.. totaliter piçlerşu videoyla idare edelim
çok ciddi soruyorum.. güya milyonlarca insanı öldürebilecek bir hastalık var, güya hastaneler hastalarla dolup taşıyor, güya sağlık çalışanları kendilerini feda eden kahramanlar, ölüme yürüyen korkusuz arkadaşlar .. e o zaman niye böyle neşeli neşeli dans ediyorlar?

bunların bakmaları gereken hastalar yok mu? çok mu komik böyle bir felaket? çok mu vakitleri var?


dans ediyorlar.. çünkü onlara bu söylendi.. dünya genelinde yürütülen psikolojik operasyonun bir parçası olarak bu yılışıklıkları görüyoruz..

büyük patronun bir ismi de şiva da ondan.. kozmik dans şivasışiva dediği yıkım tanrısı oluyor.. geliyor böyle gevşek gevşek danslar filan yapıyor.. ortalığı yakıyor.. çok seviniyor filan insanlar ölünce..

cern diye bir yer biliyorsun di mi?

süper bilimsel, dogmalardan uzak, doğal olaylara doğaüstü sebepler aramayan adamların bilim şeysi cern..


bak bahçesinde ne var


eee ne işi var bilimsel bir kuruluşta dini bir simgenin?..

vakti zamanında ekşi sözlük denen lağım çukurunda da yazmıştım bunu gelen en eli yüzü düzgün cevap şöyle bir şeydi.. efendim hindistan çok yardım etmiş cern'in kuruluşuna, sonra da hediye etmiş bunu, cern'deki abiler de kıramamışlar, mecburen şiva heykelini alıp milyar dolarlık tesinin ortasına dikmişler...

melih gökçek dinozor heykeli verse onu da dikeceklermiş demek ki.. hayır yani mesele milyar dolar vermekse melih de verir o kadar parayı.. fazlasını verir.. başkasının parasını saçtığı için dert etmez.. yakışmaz mıydı bir pilastik dino o bahçeye.. hem daha bilimsel..

ayıp olmasın diye bilimsel bir kuruluşun bahçesinde dini bir simge varmış..

çok acı bir gerçek ama cidden bu kadar salak insanlar var lan.. bu gerizekalılarla aynı dünyayı paylaşıyoruz ve salaklıklarıyla devasa bir yük oluşturuyorlar insanlığın üzerinde.. belki de asıl sorunumuz budur yani..

her neyse tatava yapmadan neyin ne olduğunu yazalım.. neye inanıp neye inanmadığını bilemem ama mesele özetle şu; şiva/yıkım tanrısı/iblis her ne isim verirsen ver hapsedilmiş durumda.. şiva'nın müritleri de heykelin arkasında gördüğün kapıyı açıp insandan nefret eden bu varlığı dünyaya salmak istiyorlar.. nedenini niyesini sorma .. çoook uzun hikaye..

götten uydurma virüsle başlatmaya çalıştıkları kıyım budur.. dediğim gibi senin neye inanıp neye inanmadığının bir önemi yok.. onlar inanıyor. onlar inandıkları şey için her türlü pisliği yapmayı göze almışlar..

yıkım başladığında süpriz olmasın..
yeni dünya düzeni

hindistan'da açlıkla terbiyehttps://i.ibb.co/HNrFhgb/skynews-india-coronavirus-4977066.jpg


"Millions in India facing hunger during COVID-19 lockdown measures
The World Food Programme has said the coronavirus outbreak could cause "multiple famines of biblical proportions".

https://news.sky.com/story/coronavirus-millions-of-indians-facing-hunger-during-covid-19-lockdown-measures-11978857

hıhı.. evet.. hep sağlıklı olmamız için yapılıyor bunlar. yöneticilerimiz geceleri uyuyamıyor acaba tebaama nasıl daha çok iyilik ederim diye düşünmekten.. maske filan çok süper şeyler. virüs 8 metre uçuyor..

asemptomatik akciğer virüsü diye bir şey var.. nereden biliyoruz bunu? çünkü profesör unvanlı bir orospu çocuğu televizyonda öyle dedi.. yalana bak amk. asemptomatik akciğer virüsü.. şunu diyen adamın tababet ruhsatını sikmek lazım ya, du bakalım..


id2020

aşı var, elektronik kimlik var. her şey hazır.

kimler varmış işin içinde?
https://id2020.org/alliance

Microsoft, Rockefeller Foundation, Gavi vs vs vs. hep aynı isimler..

Hazır olmayan bir tek sizsiniz. ama merak etmeyin götten uydurma virüs paniğiyle sizi de hazırlayacaklar. Panik yetmeze Parasızlıkla. o da yetmezse Açlıkla.

Önce aşı yoksa iş yok, markete girmek yok vs diye dayatacaklar, bir kısım insan bu sadist uygulamalara rağmen elektronik aşıyı reddedecek. bu arada sosyal medyayı an be an takip edecekler. yeterli sayıda insanı ikna ettiklerini ölçtüklerinde de her şey zorunlu olacak. sonra ver elini çin rejimi. bu kadar basit.

bilmek mutluluktur.

veya istiyorsan açarsın televizyonu, orada profesör doktor sikilmiş siktirenoğlu'nu filan dinlersin. acabağa aşı olacak mı, acabağa bu pandemiler bitecek mi, ay sosyal mesafeye dikkat etmezsem vürük kapar mıyım diye panik yaparsın, onlar da kıs kıs güler.

covid-19 aşısı

aşı hazır gençler hazır olmayan sizsiniz

https://patentimages.storage.googleapis.com/1d/4e/4a/ac8914e765d645/EP3172319B1.pdf

pirbright enstitüsü patenti kapmış bile..

https://www.pirbright.ac.uk/


kimler varmış bi bakalım bu pörbraytın alvercileri arasında
https://www.pirbright.ac.uk/partnerships/our-major-stakeholders

aaa.. bill and melinda gates foundation..

bil hanımla kocası melindayı tanıyorsun di mi...

şu iki arkadaş..


niye gülüyorlar biliyor musun? bil hanım kesin ikinci dalga gelecek ve bu sefer ciddiye alacaklar diyor.. bunu söylerken bile yüzü aydınlanıyor bill'in, karı koca iki mahluk birden sırıtmaya başlıyor..

aşağıdaki linkte 6:40'tan sonrası
https://www.youtube.com/watch?v=fWQ2DsHWrQE&t=400

bu ikinci dalga bilmem ne meselesi hakkında daha uzun uzun yazmak isterim dostlar, mesele ciddi.. ama başka güne .. çok az vaktim var .


bil her şeyi biliyo biliyorsun.. geçtiğimiz yıl pandemi olacak diye event 201 filan yaptı.. adam kahin. müneccim yarrağı yemiş derler ya .. o hesap.. veya belki de çin, dünya sağlık örgütü denen terörist yapılanma, bil hanım ve bilumum satanist koordineli hareket ediyor da olabilir. ama bunlar hep goble teorisi.. sakın inanmayın. zengin insanlar bizi çok severler..

her neyse.. patent matent böyle aleni sergilenince pisliği bu kadar umursamazca yapınca insanlar haliyle noluyor lan dedi.. pörbraytlar da biraz ortalığı sakinleştirmek için bir açıklama yaptı..

özetle diyorlar ki bill'le olan ilişkimiz arkadaşlık seviyesinde.. sadece bir gece bizde kaldı, onda da tam olarak birlikte olmadık manasında bir şeyler..

dalga geçiyorum... "yııhhhaaa siz çok aptalsınız, o koronavirüs bu koronavirüs diyil biz bi kere tımammı... biz hayvanlarla çalışıyoruz, insanlarla hiç şeetmiyoruz, bak valla korona aşısı filan değil, siz salaksınız siz yanlış anlıyorsunuz cart curt" .. okursun çok merak ediyorsan.. benim yalancı orospu çocuklarının orospu çocuğu yalanlarına ayıracak vaktim yok.

https://www.pirbright.ac.uk/news/2020/01/pirbright%E2%80%99s-livestock-coronavirus-research-%E2%80%93-your-questions-answered

sanki aşı maşı yokmuş da oxford üniversitesiyle çok bişiler geliştiriyormuş gibi tiyatrolar çeken kim peki?

tabi ki de pörbrayt..
https://www.pirbright.ac.uk/news/2020/06/studies-pirbright-demonstrate-two-doses-oxford-university%E2%80%99s-covid-19-vaccine-boosts

belki pörbrayt belki duruma göre başka bir isim.. aşı hazır. hazır olmayan sizsiniz.


psikolojinizi yere sermeye çalışıyorlar. işsizlikle, parasızlıkla, havasızlıkla.. güzel olan ne varsa elinizden alacaklar. parka gidemezsin okula gidemezsin, sinemaya gidemezsin, eğlenemezsin, maça gidemezsin, bir araya gelemezsin.. ama kendileri istedikleri gibi takılacaklar.. sen de sinir olacaksın..

bir noktadan sonra pes etmenizi, pes edip yeter artık getirin aşınızı mı vuruyorsunuz napıyorsanız yapın demenizi bekliyorlar..

insanlık tarihinin en büyük psikolojik operasyonu yaşanıyor.. ve insanlar olarak sadece iki çıkışımız var, ya sekiz metre zıplayan bir virüsün var olduğuna, maske takıp kendi kendini zehirlemenin çok akıllıca bir fikir olduğuna, yüz milyonlarca insanın öldüğüne ama hükümetlerin gerçek rakamları sakladığına, bomboş hastanelerin aslında hastalarla dolup taştığına inanacaksın ya da gerçekleri görmeye başlayacaksın..

yalana inanmaya devam edersen varacağın yer "çin halk işkence baskı takip kontrol tutuklama cumhuriyeti" denen rejim.. hayvan kadar değerinin olmadığı bir totaliter kabus..

bakar mısın kim yaşamak istemez böyle güzel bir rejimde..


Wang yue diye küçük bir kızın ölümü bu.. neden ölmüş, neden kimse yardım etmemiş kendiniz araştırırsınız.

veya ikinci seçenek olarak gerçekleri görmeye başlarsın onlar da panik olmaya başlarlar.. biraz şartlar eşitlenir hiç olmazsa..

iki çıkışımız var dostlar.. başka yok.

fahrettin koca

acur medyanın survivor şeysinde siklenmeyen govik kuralları için nihayet bişiler çiziktirmiş bakanımız

demiş ki sayın bakan;

"SURVIVOR 2020 FİNAL programında, COVID-19 tedbirlerine uyulmaması tepkilere yol açtı. Tepkiler haklı. Düğün yeri, pazar yeri, dolmuş yeri uyarılarına show amaçlı ortamlar çok daha fazla dâhil. Tedbirlere uymayan hayranlarla ünlüler, gözden biraz izole olmalı.""Tedbirlere uymayan hayranlarla ünlüler, gözden biraz izole olmalı" cümlesindeki "gözden izole olmak" ne demektir açıklamak istemiyorum.

"süreç çok iyi yönediliyor" diye anıran, nereyi yalayacağını şaşırmış alık muhalefetimize sokmak için de gelmedim.. onlara sokan sokmuş zaten..

"bu memlekette olan her zaman garibanın çocuğuna olur" demek için de gelmedim..

ben şey demek için geldim "güven" çok kolay vereceğiniz bir şey olmamalı .. onu söylemek için geldim..

karşılığını almadan verdiğiniz güven eninde sonunda götünüzde patlar.. size garanti ederim.

bence iyisi mi güveninizi kendinize saklayın.. her zaman.

ispanyol gribi

onlar da maskenin çok iyi bir fikir olduğunu düşünüyorduhttps://i.ibb.co/0Vz4gVh/1918-maske.jpg

"ispanyol gribi" değil biliyorsun doğrusu "fort riley askeri üssü gribi"

(bkz:#1162098)


fort riley askeri üssünde hangi salakça işin yapıldığını aşağıda original belgelerle okuyabilirsiniz..
https://vaccineimpact.com/2018/did-military-experimental-vaccine-in-1918-kill-50-100-million-people-blamed-as-spanish-flu/

orijinal belge derken bizzat rockefeller sağlık enstitüsünün yayını. yazan da doktor frederick gates. yakında bu makaleyi de internetten silebilirler. vaktim olursa bir gün çevirir buraya atarım.

insanlığa karşı yürütülen tüm pis operasyonların altından aynı satanist ailelerin çıkması şaşırtmıyor artık di mi.

virüs maskesi

Ruhunuzun bedeli nedir?


"Hayat Kimya'dan maske yatırımı"
"100 milyon TL'yi aşan yatırımla yılda 2.5 milyar, günde 7 milyon adet maske üretilmesi bekleniyor."
https://www.haberturk.com/hayat-kimya-dan-maske-yatirimi-2742680-ekonomi


"Ebru Şallı'nın işadamı eşi Uğur Akkuş, Arnavutköy'de 25 günde kurulan maske fabrikasında günde 2,5 milyon maske üretmeye başladığını duyurdu. "

https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/keyif/ugur-akkus-maske-fabrikasi-kurdu-41515583


"Sıfır yeni vaka hedefine ulaşmak için, riske karşı uyanık olalım: Virüs, ağız ve burun yoluyla bulaşıyor. Ağız veya burun açık kalırsa, maske takmış ama gözümüzü gerçeğe kapatmış oluruz. Risk bu kadar mesafesizken uyarıları dinleyelim."
"Bakan Koca'nın paylaştığı fotoğraftaki vatandaş: 19 saat çalışıyorum
Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraftaki maskeyi gözüne takarak otobüste yolculuk yapan kişinin Hamza Tatlı (27) olduğu ortaya çıktı. Tatlı yaptığı açıklamada, "Günde 19 saat çalışıyorum ve çok yoruluyorum" ifadelerini kullandı."

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/bakan-kocanin-paylastigi-fotograftaki-vatandas-19-saat-calisiyorum-5859817/"Acun Ilıcalı'nın korona dokunulmazlığı mı var? Survivor finalinde ne maske ne mesafe"

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/acun-ilicalinin-korona-dokunulmazligi-mi-var-survivor-finalinde-ne-maske-ne-mesafe-289700h.htmEy insanlar! Haberiniz olsun ki, Allah'ın vaadi muhakkak haktır. Sakın bu dünya hayatı sizi aldatmasın, sakın o aldatıcı şeytan sizi, Allah hakkında da aldatmasın. (FATIR/5)

Bize kavuşmayı ummayanlar, dünya hayatına razı olup onunla tatmin bulanlar ve bizim âyetlerimizden gafil olanlar da vardır muhakkak. (YUNUS/7)

Ey Peygamber! Sakın zalimlerin yaptıklarından Allah'ın gâfil olduğunu sanma! Ancak Allah, onların cezalarını, gözlerin dışa fırlayacağı güne erteler. O gün, başlarını dikerek koşacaklar, gözleri kendilerine bile dönmeyecek ve gönülleri bomboş kalacaktır. (İBRAHİM/42-43)

Kim de âyetlerimizi yalanlar ve onlara karşı büyüklük taslarsa, işte onlar cehennemliktirler ve orada ebedî olarak kalacaklardır. (A'RAF/36)


martı scooter

mizansen habere konu edilmiş ulaşım aracı şeysi.. hemi de sözjü'de...

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/elektrikli-scooter-kullanan-iki-kadin-kafa-kafaya-carpisti-5933279/

"Kaza sonrası bir kadının kolu ve yüzü kanlar içinde kaldı.. "

bulursan göster o kadını..


"Yapılan ilk müdahalenin ardından kadın, taksiyle hastaneye götürüldü... "

eved .. taxiyle.. resmi de ne zaman çektiklerse artık...


sen nelere kadirmişsin sarı mafya..
(bkz:türk medyası)

amerikan seçimleri ile covid vaka sayısı ilişkisi

globalcilerin de işi zor karşim..


ekonomiyi bir kez daha durdurmaya, hayatın içine sıçmaya çalışıyorlar.. ama zor yani. hayvan terli. ikinci kez yer mi belli değil.

hala nasıl olduğunu açıklamadıkları süper gizli gorona testiyle pozitink dedikleri insanların nasıl tespit ettikleri belli olmayan temaslı kişilerini de "muhtemel vaka" sayıyorlar, sonra muhtemel vakaları da "vaka" sayıyorlar bi güzel şişiyor sana rakamlar..sorun ne? sorun şu; gorona diye bi süper ölümcül sikimsonik hastalık olmadığı için hasta sayısını şişirdikçe bu sefer de ölüm oranları düşüyor..

ya klasik kalpten kanserden ölen herkese govik yazma metoduyla ölümleri şişirecekler ya da new york eyaleti gibi kimsesizi, evsizi buldunuz mu ciğerlerini delene kadar hava basın diyecekler. söylememe gerek var mı bilmiyorum ikinci seçeneğin götte patlama riski de çok yüksek.
şahsım olarak dünyada siklenmeyen ibişin biri olduğum için şahsım olarak her zaman kazananın yanındayım.. izliyoz bakalım..

wuhan virüsü

23 Eylül 2019 haberi

British teacher, 27, found dead in China after 'mysterious illness'

gorona'nın öncü aktörlerinden bu kolpacı arkadaşımız çin'den döndükten sonra ingiltere'de ölmüş.. 23 eylül'de... yersen..
https://metro.co.uk/2019/09/23/british-teacher-27-found-dead-china-mysterious-illness-10792726/

eeee noldu peki eylül'le bütün bu siksiklerin başladığı mart arasında geçen dönemde?

yok tabi.. siktiret.. koca koca biliminsansıları bile saçmaladıkları zaman bir özeleştiri yapmıyor götü boklu bir internet sitesi mi yapacak???aşağıdaki daha eğlenceli .. bi tane goble teoricisi varmış.. ölmüş..

son sözleri şu olmuş “I think I made a mistake, I thought this was a hoax, but it's not.”'

https://metro.co.uk/2020/07/11/young-man-died-coronavirus-trying-catch-covid-party-prove-was-hoax-12976195/

adını sanını açıklamıyorlar haliye.. palavrasını sixtiğimin medya orozbuları..

şöyle olmuş ; demiş ki bu arkadaş gorona işi sahtedir.. meğer bu goble teoricileri gorona'nın sahte olduğunu göstermek için koronya partisi düzenlerlermiş. bakalım bize de bulaşcak mı diye.. gene bi gün bi korona partisinde bir tane pozitif eleman çağırmışlar aralarına, ama fakat bu sefer şans yüzüne gülmemiş ve gorona gapmış.

sonra hastanede hemşirelere pişmanlık içinde şöyle demiş; "lanet olsun dostum. ben korona bir yalan sanıyordum, oysa gerçekmiş. ben ölüyorum, kalanlar maske takıp kendilerini zehirlesin ve mutlaka sosyal mesaf....hhhhh (son nefes)


bi iki tane de bizden atalım.. hazreti bilim insanı profesör emeritus gömeritus levent yamanel buyurmuşlar ki ;

"Bilim Kurulu Üyesi Levent Yamanel'den A Haber canlı yayınında flaş açıklama: Haziran okulların açılması için mantıklı"

Mayıs'ta demiş bunu..

şimdi de diyor ki

"Okulların 31 Ağustos'taki açılış tarihinin ertelenmesi ihtimalini değerlendiren Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Levent Yamanel, "Vaka sayılarımız çok artar, kontrol altına alınmayacak düzeylere çıkarsa o zaman okullar açılmayabilir. "

https://www.sozcu.com.tr/2020/saglik/bilim-kurulu-uyesi-yamanelden-okullar-icin-oneri-5924701/

ee? hani haziran mantıklıydı? iki ay sonrasını mı göremiyorsunuz kardeşim?... yoksa havuç sopa denkleminin ilk havucunu mu verdiniz?

mümkün değil tabi.. levent bey yanılmış olamaz... en mantıklısı mutazsyon.. bi de bulaş oranı.. bi de filyasyon filan.. dalga geçiyorum.. kulağa bilimselmiş gibi gelen boş laflar fışkırtarak ortalığı bulandırıyorum..

çok zor abicim. bizim memleketimize mi özel bütün dünya mı böyle bilmiyorum ama insanların biz hata yaptık, biz yanıldık filan demesi inanılmaz zor.. yanıldıklarını tane tane önlerine koyuyorsun gene de hatalarını kabullenmek yerine kibirlerine dört elle sarılıyorlar.

sanırım insan psikolojisinin temelinde özgüven yatıyor.. özgüven düşükse kötü olarak bildiğimiz huylar ortaya çıkıyor.. aksilik, çirkeflik, yalancılık, haset vs.. özgüven yüksekse de çoğu kez iyi insan olarak sınıflandırdığımız karakterleri görüyoruz.. anlayışlı, tevazu sahibi vs..

bi tane de çok bilmiş gasssteci atayım.. bence en komiği bu..

ipe sapa gelmez bomboş bir yazı.. vaktiniz çok bolsa okursunuz..
https://www.gercekgundem.com/yazarlar/yurdagul-uygun/2261/msu-baslangic-asil-filmi-gelecek-haftalarda-gorecegiz

bu süper muhalif, kesinlikle çomar olmayan, her boku bilen teyzemiz şöyle zırvalıyor..


"Milli savunma üniversitesi sınavı başlangıç, asıl filmi gelecek haftalarda göreceğiz..."

Aabooooo!!!! yazının devamına bak şimdi


korkunç virüz .. çocuklar çocuklarımız dramı

"Bu arada sınav güvenliği ile ilgili sadece sosyal mesafe kuralı uygulanacağı, dezenfektan ve maske verileceği ve de sınıfta camların açılacağı söylendi. Yani genel virüse karşı korunma dışında herhangi bir açıklama yapılmadı, ayrıntılı sorulara ise ÖSYM Başkanı topu Bilim Kurulu'na atıp, kenara çekildi."


aabi neler olmuş yaaaaaa......

"Bugün yapılan Milli Savunma Üniversitesi sınavında izlediğimiz görüntüler, sınavların ertelenmesi talebinin ne kadar haklı olduğunu gösterdi. Sınava giren öğrencilerin aktardığı bilgiye göre, ateş ölçümü yapılmadığı, dezenfektan kullanılmadığı, çıkışta yoğunluk oluşan sınav merkezleri oldu. Velilerin oluşturduğu kalabalık ise çok daha vahim. Sosyal mesafe diye bir kavram yok... Okulların önündeki kalabalıklar önümüzdeki haftalarda yaşanacak vaka artışının habercisi."


laaaaann milyon diyoooo!!!!

"Üstelik, Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı'na, 81 ilde 94 merkezde 451 bin aday girdi. Gelecek hafta yapılacak LGS'ye 1,6 milyon öğrenci, YKS'ye ise 2 milyon 433 bin kişi girecek. Bu öğrencilerin ailelerini de düşündüğümüzde bugün gördüğümüz görüntülerin mislini yaşayacağız. Bu da virüs riskini daha da artması demek.


ve acı finall.. dram dram dram... klasik bir boş beyinli korku pornosu bitirişi; önümüzdeki iki hafta kritik !

"Bugün similasyonu izledik, asıl filmi önümüzdeki iki hafta sonu izleyeceğiz..."

simülasyon yazmayı da bilmiyor medyacı bacımız.. olsun.. nolcak ..

bu yazıyı ne zaman yazmış bu çok bilmiş teyzemiz? 14 haziranda.. bırak iki haftayı ay geçmiş üzerinden.. eee hani hastalıktan kırılan yüz bin milyonlarca çocuk.. nerede? yok... di mi. yok..

insan bir döner bakar ya ne yazdım diye. ayıp yani. sorumluluk denen bir şey var.. haysiyet var.. olması lazım.. ama en ufak bir düzeltme, pişmanlık, sorgulama yok.. hiçbir şey yok.

bu çok bilmiş teyzemiz kesinlikle çomar değil.. muhalif o yaa.. mümkün mü çomar olması .. o her şeyi biliyor.. bilim milim feriştahını siker.. her gece televizyondaki şarlatan profesörlerin fışkırttığı zırvaları ezberliyor.. çomar değil o .. olamaz... çomar hep başkaları..

dalga geçiyorum tabi.. teyzemiz çomar değil, teyzemiz bildiğin davar..

ceza sektörü

bacasız sanayi amk!

"Çorum'da koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan denetimde aracında maskesiz seyahat eden vatandaş, "Arabada tek ben varım" dese de ceza yemekten kurtulamadı."
televizyonda gördükleri her şeyi gerçek zanneden kardeşlerimizi olmayan beyinlerinden öpüyorum.

odatv

akşam akşam güldürdü beni clickbaitçiler

yatakta bulduğu o şey evliliği bitirdijack sparrow'la amber heard'in evliliği coni'nin yatakta bulduğu o şey nedeniyle bitmiş..

şey bulmuş... şey işte afedersin halk arasında dışkı tabir ederiz ya...

ulan türg medyası klikbeyt için yemeyeceğin bok yok.. ay bok dedim...gerçi bunlar bilindik hikayelerdi zati.

şu aşağıdaki siteyi diyorum gençler diyorum takip diyorum...
https://www.crazydaysandnights.net/2019/06/blind-items-revealed-5_28.html

dedikoduda çıtlatılan "sexs mevzusu" uyuşturucuyla birleşince zaten yatakta o tür şeyler bulmak normal olüyür... sonra da böyle amber kardeşimiz gibi hörd hörd afedersin...

genç kızlarımızın ve genç erkeklerimizin ibret almaları dileğiyle

gerçek gündem

barış yarkadaş'ın yayın yönetmenliğini yaptığı gürsel tekinspor haber sitesi.

adı geçen arkadaşlarımız da tüm muhaliflerimiz gibi kafası fazla çalışmayangillerden.

son birkaç ayda yaptıkları "sosyal mesafe unutuldu" başlıklı pandemik pandemik yayınlara bakalım.


"Maçka parkında sosyal mesafe unutuldu"

Maçka Parkı ile İstiklal Caddesi Bu akşam da oldukça kalabalıktı. Vatandaşların bazıları maske takarken, bazılarının ise maskesiz oldukları görüldü.

https://www.gercekgundem.com/istanbul/193051/macka-parkinda-sosyal-mesafe-unutuldu


şoşyal meşafe unutulmuş gerçek gündem de hemen histerik bir haber yapmış... unutuldu!

eee? noldu peki sosyal mesafe unutuldu da? kaç kişi öldü? kaç kişi hasta oldu? yok... sadece histerik bağırma var gerisi yok.. ne bir haberi takip, ne bir detay.. papağan stili habercilik..


devam edelim.. bu sefer plada meşafe şeyi unutulmuş

Plajlarda sosyal mesafe unutuldu
MUĞLA'nın Marmaris ilçesinde, sıcak havayı gören yöre halkı ve tatilciler plajlara akın etti. Denize girip, güneşlenenlerin büyük bölümünün sosyal mesafe kuralına uymadıkları dikkat çekti.
https://www.gercekgundem.com/guncel/190800/plajlarda-sosyal-mesafe-unutuldu

eeee? sonuç? kırıldı mı insanlar? yok tabi.. düşük zekalı histerik haberciliğe devam.. televizyondan ezberlediklerini söylüyor papağan muhalefetimiz.. henüz düşünme, muhakeme etme aşamasına geçemediler.

iki tane yazdım diye sizi yanıltmasın. bitmiyor bu histerik haberler.. msü sınavında şoşyal meşafe sikibik fikibok.. okul önlerinde sosyal mesafe şey oldu.. oyuncu değiştirme hakkımız da doldu.. doldu!!! dolduuuu!!!!!

al bak gugıl

https://www.google.com.tr/search?source=hp&ei=XPkGX8qqHb6Ck74P0cqIgAk&q=%22sosyal+mesafe+unutuldu%22+gercekgundem&oq=%22sosyal+mesafe+unutuldu%22+gercekgundem&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQAzIFCCEQoAE6CAgAELEDEIMBOgIIADoFCAAQsQM6BAgAEAM6BggAEBYQHjoECAAQHjoHCCEQChCgAVClK1jKbmDucGgAcAB4AIABpwGIAeIjkgEEMC4zN5gBAKABAaoBB2d3cy13aXo&sclient=psy-ab&ved=0ahUKEwjKyM3TgsDqAhU-wcQBHVElApAQ4dUDCAY&uact=5


gerçek gündem tipik bir aptal muhalif cephesi olduğu için bol bol yırtındı bu uydurma vürük paniğinde...

yasak çağrıları, zorunlu olsun,, sosyal mesafe kuralı.. yasaklar, kurallar, mecburiyetlikler.. çünkü bizim muhalifimiz aptal.. bence dövme yaptırmaları lazım, "özgürlüğünü teslim etmek kolay, ama elinle verdiğin özgürlüğü götünü siktirsen geri alamazsın" diye. başka türlü insanların haklarını, özgürlüklerini korumayı nasıl öğrenebilirler bilemiyorum.

avanak muhaliflerimiz günlerce yırtındı yasak olsun, kural olsun bilmem ne olsun diye.. akp'nin de canına minnet.. dayadılar yasakları. geldik temmuz 2020'ye... önümüzdeki iki hafta kritik .. biliyosunuz di mi... eheheheeee. bi de bu siksik vardı.. iki hafta gritik..


şimdi ne yapıyor peki bu düşük zekalı arkadaşlarımız.. bir de ona bakalım.

barış yarkadaş bir tibit atmış.
'Vicdanı olan bu fotoğrafa sessiz kalmaz'vijdanı olağnnn!!!... mesele şu avukatları almamışlar meclise koronyo filan bahane edip ama akp'liler bir araya gelmişler .. bi güzel maskesiz şoşyal meşafesiz fotolar çektirmişler, bu barış da ona itiraz ediyor.. size işlemiyo kurallar, hep bize işliyo, hani pandemi vardı nereye gitti o diyor... sabret barışcım birazdan söylicem pandemin nereye "kaçtığını"..


tekrar tekrar yazıyorum ama olsun.. sorunumuz iktidar değil, sorunumuz muhalefet güzel dostlar..

sanırım şöyle işliyor düzen, böyle karanlık bir oda var, içeride büyük patron oturuyor, sonra birileri korka korka içeri giriyor ..

"sevgili lüsüfır, bizden istediğin gibi türkiye'nin en avanak, en cahil, en tembel, en stratejiden anlamaz, analiz yapamaz, dört işlem matematik çözemez öküz başlı antiloplarını bulduk.. ne yapalım bunları.. " diyorlar

büyük patron da nıhıhıhahahahaaha diye bir kötü adam kahkahası atıp

- güzeeeel.. şimdi onları cumhuriyet halk partisinin önemli koltuklarına oturtun.

diyor..

muhalefetimiz süzme salak. en basit ifadeyle sorun bu..

biliyorum moral bozucu ama ne kadar erken kabullenirsek düştüğümüz çukurdan o kadar erken çıkarız ...


barışcım gel pandeğmi soruyordun.. pandemi mandemi yok evladım.. bir korku pornosu kampanyası başlattılar siz de sazan gibi atladınız.. histerik yasak çağrıları yaptınız. onlar da verdi yasakları..

şimdi boşuna zırlama avukatları almıyollarr kendileri şoşyal meşafe filan diye.. kendi düşen ağlamaz.. pandeminin nereye "kaçtığını" da söylim mi...

yok yok söylemicem.. sen zaten anlamışındır nereye "kaçtığını".. geçmiş olsun.

17 haziran 2020 istanbul'da maske takma zorunluluğu

bugün günlerden 3 temmuz..

şu maske takma saçmalığının ne kadar işe yaradığına bakalım.

21 haziran


3 temmuz


1192 hasta varmış o gün.. 1172 hasta var bugün.

23 kişi ölmüş o gün... 19 kişi ölmüş bugün...

15 gündür insanlar 40 derece sıcakta parkta tek başlarına otururken maske takmaya zorlanıyor ama sonuç bu.. hiçbir işe yaramamış..en ufak bir etki yok.... sıfır..

bilim adı altında güce orospuluk yapan şarlatanlar bu rakamları konuşacaklar mı? elbette hayır.. haysiyet ister..

devam edicem ama bir de şu "rakamlara inanmıyorum" ibişlerine sokayım.

var böyle gerizekalılar "ben rakamlara inanmıyorum bence 20 milyar hasta var, on bin milyar brülyor kişi öldü" filan diye zırlayan, gerçeklikle alakası kalmamış tipler.. var di mi..

bak şimdi; 6 aydır devam eden korku pornosunda şu 6 soruya çıkıp çatır çatır cevap vermediler.. ne bizde, ne dünyada..

hastaların
1. yaşı
2. sağlık geçmişi
3. uygulanan tedavi, cihaz ayarları
4. verilen ilaçlar, dozlar
5. hangi şikayetlerle başvurdu, hangi testle tanı kondu
6. evinde/yakınında başka kimsede var mı benzer şikayetler.

dünyamızı yönetenlerin en ufak bir iyi niyeti olsa bu bilgileri kimsenin sormasına gerek kalmadan açıklarlar ki toplum bilsin kimler risk altındadır vs.. ama yok.. bu bilgiler toplumdan saklanıyor.. özellikle.

ibiş arkadaşlarıma katılıyorum ben de rakamlara inanmıyorum.. er ya da geç kalp krizinden ölen kimlere govik yazılmış; trafik kazasında, iş kazasında ölen kimlerin ölüm raporları gorona diye doldurulmuş çıkacak ortaya.. bir de "riskli hasta" primi filan varsa.. uuu beybi..

pedofil bir mafya var, tüm dünyayı çin tipi bir baskı rejimine taşımaya çalışıyorlar ve kartlarını açtılar artık.. görmek istiyorsanız her şey ortada..

bu korona palavrasından iki çıkışımız var dostlar.. ya onlar istedikleri satanist diktatörlüğü kuracaklar ya da yenilecekler ve bu gorona işini sessiz sedasız kapatmaya çalışacaklar. başka yol yok. tüm güçleriyle çekiyorlar ama şimdilik ip ortada.. bakalım görelim.

maskeye dönelim.

marketlerde filan asgari ücretle çalışan çocukları, genç kızları görüyorum. aylardır maskeyle soluyorlar. bütün psikolojileri bozulmuş durumda.

arada konuşup moral vermeye çalışıyorum ama çok zor.. dahası vücutları da iflas edecek bu gidişle.. bu çocuklar günde 15 saat çalışıyor.. kim kendi takmadığı şeyi bu garibanlara mecbur tutuyorsa kendinden utanmalı..

bir kere daha yazayım, sağlıklı insanlara maske taktırmak insanlığa karşı işlenmiş bir suçtur. bu sentetik kumaş parçalarını zorla taktıranlar, tavsiye edenler bir gün işledikleri bu suçun cezasını görecekler.. ama bu dünyada ama öbüründe..

korona belirtisi olmayan şey

her şey koronyo belirtisi biliyosun

öksürüyorsan koronya, öksürmüyorsan da koronyo.. hapşırabilirsin veya hapşırmayabilirsin, ateş olabülü de olmayabülü de..covid toe diye bir şey varmış..
ayak parmakları şey oluyomuş..

https://www.nytimes.com/2020/05/01/health/coronavirus-covid-toe.html

ama olmayabilir de..

el parmakları da aynı şekilde.. ama esem otomatik hasta olabilirsin.

14 gün kuluçka şeysi var .. ama olmayabilir de.. o anda şarlatan profesörlere hangi yalanı söylemeleri talimatı verilmişse o oluyor..

"ABD'nin California eyaletinde Anneler Günü'nde kilise ayinine katılan bir kişinin ertesi gün yaptırdığı korona virüs testi pozitif çıktı."
https://www.sabah.com.tr/dunya/2020/05/18/califroniada-1-kisi-corona-virusu-180-kisiye-bulastirdi

zenci oluyorsun.. o da koronya şeysi.

https://scd.observers.france24.com/files/imagecache/1024x576/article_images/main2_1_0.jpg

gerçi bana iki tane zibidinin suratını ayakkabı boyasıyla boyamışlar gibi geliyor ama .. çünkü resimdeki korku pornosu pezevenklerinin elleri beyaz kalmış abüsü. resmen blek feys yapmış hıııamına kodumun ırgçı çinlileri..

https://pbs.twimg.com/media/EWNhSqAXYAEwuJr.jpg

bir de fransa'da 62 yaşında bir elemanda da 4 saat süreli ereksiyon olmuş.. yani afedersin adamın ziki kakılı kalmış... ooo bu süper ..


https://indyturk.com/node/205521/sa%C4%9Flik/koronavir%C3%BCste-ilk-kez-rastlanan-bir-vaka-62-ya%C5%9F%C4%B1ndaki-kovid-19-hastas%C4%B1nda-4-saati#.Xv2uWr0Rd-0.twitter

azgın tekeler koronyo kapmak için atar valla maskeleri.. gerçi esem otomatik de olabilir.. o zaman govik kaptıklarıyla kalırlar ..


ayrıca 8 metre zıplıyor, maskeyle yolda yürüyen adama bulaşıyor ama 50 santim yanında starbakta lappaçino pippiçino içtiği için kendini çok bi bok zanneden ibişe bulaşamıyor..

yok yani.. koronyonun belirtisi olmayan bir şey yok..


bir tek bu işin tüm dünyayı bir polis devleti cehennemine çevirmek için pazarlanan bir yalan olduğunu düşünenlere bulaşmıyor.. turp gibiyim maşşallah.

bir de kadıköy'de lastik tamircilerine bulaşmıyor.. millet maskeyle siperlikle geziyor elemanlar çekirdek çitliyor karı kızın götünü kesiyor..

1 temmuz 2020 erdoğan'ın sosyal medya açıklaması

elemanda nasıl bir deli cesareti varsa öyle zort diye sosyal medyadan cumbaşkanının ailesine filan hakaret ediyor..

yazık la.. şunu bile yiyen var..

yasak masak olmaz diye tahmin ediyorum.. göstermelik birkaç kişiye dava filan açılıp göze göze sokulur, geride kalanlar biraz hizaya çekilir, öyle yuvarlanır gideriz bence.

ama yine de her şey ekrem'e bağlı.. yırtık dondan çıkar gibi "biz yasak istiyoruz" filan diye ortaya atlayabilir pek bi sosyal demokrat pek bi özgürlükçü başganımız..
0 /