confessions
  1. toplam entry 116304
  2. takipçi 66
  3. puan 281617

10 ekim 2019 istanbul depremi

Yaklaşık 3/4 dakika önce gerçekleşen deprem. Kısa sürdü ama sağlam salladı. 4 ün üzerinde olduğunu düşünüyorum.

Edit ;afad açıklamasına göre merkez üssü Yalova açıkları ve 3.8 büyüklüğünde.

Yeni edit;afad açıklamasını 4.0 olarak güncelledi, kandilli 4.1 olarak açıkladı.

barış pınarı harekatı

Harekatın ilk 24 saatinde teröristlerce Suriye den Urfa ve Nusaybin e atılan roketler ve havan mermileri sonucunda 6 vatandaşımız hayatını kaybetti, 70 kişi ise yaralandı.

Cumhurbaşkanım Erdoğan ın açıklamasına göre 109 terörist ilk 24 saatte öldürüldü.

barış pınarı harekatı

dün itibarı ile başlayan, özgür suriye ordusu ile birlikte icra edilen, suriye topraklarındaki pkk / işid noktalarını yok ederek güvenli bir bölge oluşturulması planlanan, türk silahlı kuvvetleri tarafından gerçekleştirilen harekat.

elbette tum avrupa ulkeleri ve abd tarafindan karsi cikilmakta bu harekata.

allah ordumuzu muaffak eylesin.

nazca çizgileri

1939 senesinde bir arkeologun peru'nun nazca düzlüklerinde havdan yaptigi gozlem sonucunda kesfedilen dev cizimler. bu cizgiler hakkinda pek cok teori ortaya atilsa da henuz kimse sırrını bilmiyor. son teoriye gore nazca yerlilerinin yagmur dualari esnasinda tanrilari hos tutmak amacli cizdikleri dev kus figurleri oldugu yolunda.

1 ekim 2019 elektrik zammı

bugunden itibaren gecerli olacak olan %14,90 oranindaki zam. 1 temmuz tarihinde de %15 oraninda zam yapilmisti.

o beştepedeki sarayin masraflari cogaldi zaar. bir sekilde cikartilmasi gerekiyor elbet. koruma ordusuna da 1000 kisi ve 100 arac falan daha alindiysa artik.

ben hala cozemedim bu ulke nasil daha iflas etmedi. nasil para varmis guzelim ulkemde ya, yoneticiler hala bitiremediler o paralari.

sanem çelik

kendisini ilk olarak kara melek isimli dizi ile tanimistim. tabi o donem internet falan hak getire, televizyondan baska eğlence kaynagimiz yok. mecbur tv'ye sarmistik hep birlikte ve ilk tanisikligimiz orada oldu. son dönem eşkiya dünyaya hükümdar olmaz'ı izliyorum, dolayısı ile kendisini de izliyorum. hala ayni guzel, hala ayni etkileyici kadın. senelere meydan okumak bu olsa gerek. guzelliginden ve asaletinden zerre degisme yok.
0 /