confessions
  1. toplam entry 116950
  2. takipçi 68
  3. puan 282804

pizzeria capra

Çekmeköy de bulunan ve tüm malzemeleri muhakkak en kalitelisinden ve pahalısından kullanan, bu yaşıma kadar yediğim en mükemmel pizzayı yememi sağlayan, bence tüm ülkenin en iyi pizzacısı.

polisin kuryeye hakaret edip tokat atması

olay kadikoy'de geciyor. nedendir bilmiyoruz ama polis kurye arkadasa once hakaret ediyor sonra tokat atiyor. kurye arkadas "senin bana vurman dogru mu?" dedigi zamanda ayni polis "dogru, ben oyle karar verdim o yuzden dogru" seklinde kustahca cevap veriyor. bu kisi devletin vatandasi korumakla gorevli olan polisi. yaninda da yine vatandasi korumakla gorevli olan baska polisler var. devletin uniformasinin ve silahinin gucune guvenerek höt höt yapan bu organizmalar, uzerlerinde uniforma yokken süt dokmus kedi misali bir hayli uysal olurlar zira guvenebilecekleri bir cesaretleri yurekleri olmaz. o yuzden polis olmuslardir zaten. birilerinin himayesinde birilerinin gucunu kullanabilmek adina. polis olamayanlar da sagda solda mafyavari tiplerin yalakaligini yaparlar ki "benim arkamda kim var senin haberin var mi?" seklinde atarlanabilsinler.

ruhi çenet

İlginç videolar hazırlıyor. Nereleri kaynak alıyor bilmem, benim için önemli de değil zaten. Önemli olan çok değişik ve ilginç bilgileri önüme çıkarması. Severim kendisini.

justice league snyder cut

sozlukte justice league basligi gorunce daha entrynin icerigini okumadan bir heyecanla internette izleyecek yer aramaya basladim. önce bi okusana entrynin icerigini degil mi ama? kös kös sozlügün basina dondum ve entrynin icerigini okudum. 2021 de cikacakmis. ne guzel bayram suprizi olacakti.

11 mart 2020 covid-19 virüsünün türkiye'de görülmesi

24 mayis guncellemesi

vaka sayisi 1.141 kisi artarak 156.827 kisi oldu.
can kaybi sayisi 32 kisi artarak 4.340 kisi oldu.
bugun iyilesen kisi sayisi 1.092 kisi.
toplamda iyilesen kisi sayisi 118.694 kisi.
bugun yapilan test sayisi 24.589 adet
toplamda yapilan test sayisi 1.832.262 adet
toplam yogun bakim sayisi 769 kisi.
toplam entube kisi sayisi 385 kisi

sayilar son derece iyiye dogru giderken son iki gunde bir anda bir artis yasandi. 65 yas uzerine seyahat serbestligi getirilmemeliydi izinli olsa dahi. bayramlasmak icin gittikleri yerlerde virüs kapma olasiliklari yuksek. hatta kimseye seyahat izni verilmemeliydi. erken gevsemektir bu. salgim bir süre kontrol altina alinmisken hic anlami yoktu riske etmenin. tamam insanlarin da psikolojik sınırları tavan yapti ama az bir süre daha beklemekte fayda vardi. gereksiz bir risk oldu bu durum ve sayilara daha cok yansiyacak gibi.

selçuk bayraktar

Damatlar içerisinde vatana millete hayırlı olanı. Bir damat var berat isminde hiçbir vasfı olmaksızın ülkenin hazinesinin başında, bir damat var Selçuk isminde milli havacılık ve milli savunma konusunda gerçekten büyük projeleri hayata geçirmiş.

Muhakkak damat kontenjanı sebebi ile kimi avantajlar elde etmiştir bilemiyorum ama en azından ülkesi için güzel işler yapıyor. Eskiden beri süregelen bir tanım vardır yiyor ama çalışıyor diye. Yediğine şahit değiliz ama çalıştığı herkes için somut bir gerçek olsa gerek.
0 /