confessions

imphotep

Yazar

  1. toplam entry 3193
  2. takipçi 0
  3. puan 16604

spartacus vengeance

sezon finalinde bu iş nasıl detaylandırılır, herkese öğretiyorlar;

-----------------------------spoiler----------------------------:
lucretia’nın bebekle beraber uçurumdan atladığı sahnede aysun gültekin’den eledim eledim türküsü çalıyor.şimdi değerlendirme yapıcam. şimdi bu nasıl bir ince görüştür arkadaş? dizi amerika’da yapılıyor. türkü "gitti de gelmedi yavrum" diyor.. bebeğin gittiği sahne..hani filmleri dizileri izlerken "abi adamlar yapıyor yahuu.." diyoruz ya, öyle para harcamayla olmuyo bu işler. işin felsefesini kapmış adamlar. helal olsun başka da bişey demiyorum.
-----------------------------spoiler----------------------------

discovery channel

dün trt reklamlarının arasında "teledünya bilmem kaçıncı kanal" diye gördüm. gün aşırı arayıp "teledünya’ya geçin vallaha recieverı bedava vercez" diyen müşteri hizmetlerine "ulan discovery yok neye geçicem" şeklinde verdiğim kararlı cevapların meyvelerini topluyoruz sanırım..

hesap işletim ücreti

otomatik ödeme talimatı ile bu parayı almayacağını söyleyerek artık suratlarının nasıl keçeye dönüştüğünü gizlemiyorlar bile. ayıp arkadaş! 38 lira bir haftalık öğlen yemeği param lan benim.

dinç

1- "zinde olmak" anlamında kullanılan kelimedir.

2- anadolu rock yapmaya çalışan iyi niyetli olduğundan şüphe ettiğim kaybolmuş şarkıcı.
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/37722/dinc-anani-babani

ekler

bir sürü çakması yapılıyor ülkemde. içinde siyah kreması olan mı dersin, bildiğin kremşanti olan mı dersin, üstündeki çikolata sosunun alâkasız tadlarda olanı mı dersin..
güzelini buldun mu hep oradan alacaksın, taze tüketeceksin arkadaş.

el

facebook’da "ilişki durumu"nu değiştirip "yok" yapan bir arkadaşın yıllarca unutamayacağımız şekilde rencide edilmesine sebep olan organımız.

yorumlar:
ahmet: oo hacı olur bişey olmaz.
baki: var mıydı ki oğlum senin sevgilin?
caner: bunu beğendi.
esra: nooldu lan elin mi koptu? (76 beğeni)
0 /