kızılay

ankara’nin merkezi desek yanlis olmaz herhalde.her daim kalabalik,her tipten insanin kaynadigi,milyon tane kafe ve binlerce dersaneye ev sahipligi yapan mevki.bursa’nin heykel’i,istanbul’un taksimi.
tarafsız ,tamamen insani, tüm hükümetlerden bağımsız ,tüm dünyada nerde yardıma ihtiyacı olan insan varsa orda mutlaka bir yardım ekibi olan ,dağıttığı çadırların açıkta kalanlara yuva olduğu , gıda ve tıbbi yardımlarıyla yurtdışında göğsümüzü kabartan kuruluştur.
banka hesaplarına bağış yapamasanız bile tüm cep telefonu şebekelerinden 2868 e boş mesaj atılarak 5 ytl bağış yapılabilir.
her kuruşunu bu ülkede yaşayanlardan toplayan ve bu paranın dönem dönem hortumlandığı duyduğumuz kurululuş. zor durumda olanlara yardım etmesi gerekirken, yardımlarını dostlar alış-verişte görsün mantığıyla yaptığını, dünya-alem bilmektedir. buna rağmen yöneticilerinin huşu içindeki bakışlarına ve samimiyetten uzak sözlerine inanmak için, kendimizi zorlar ve başbakan’a 54 binlik nişan madalyasının verilmesinde iyiniyet ararız.
0 /