google adwords

guzel bir promosyon kampanyasi ba$latmi$lar.

google’a girip bir adwords hesabi olu$turuyorsun, ardindan hesabina minimum 25tl aktariyorsun ve promosyon kodunu giriyorsun. promosyon kodu yakla$ik 3 i$ gunu icerisinde hesabinda aktif hale geliyor ve ardindan 100tl lik reklam hesabina aktarilmi$ oluyor. sozun ozu 100tl lik bedava reklam verebiliyorsun ki bu da gunluk butceni 10 lira olarak du$unecek olursak 10 gun bedava reklam demektir.

promosyon kodunu $uradan alabilirsin;

http://www.google.com.tr/adwords/coupons/?sourceid=awo&subid=tr-tr-gdn-aw-rtxt
bu sisteme reklam veren firmalarin reklamlarinin ba$inda artik "reklam" ibaresi yayinlaniyor google’da ki bu cok isabetli bir karar olmus. eskiden boyle bir ibare olmadigi icin organik arama sonuclari ile reklamlar birbirine karisiyordu, parayi veren sanki o kelimede organik sirada birinci sirada cikmis intibasi yaratiliyordu. buyuk adaletsizlikti ki nihayet bu durumdan donuldu.
bir çok firmanın seo çalışması yaparak google'da üst sıralara çıkma çalışmasından önce adwords ile müşteri bularak sitelerine trafik akışı sağlıyorlar. bu aslında mantıklı, ancak kaliteli web tasarım ile kalite puanını artırarak çalışma yapmak verim sağlar. öteki türlü harcanan ile kazanılan arasındaki uçurum dağlar kadar oluyor. eğer adwords nedir ve nasıl kullanıldığı bilinmiyorsa adwords uzmanından yardım almak en mantıklısı.