independence

toplam 116k entrysi olup 15 yılda günlük ortalama 21 entry girmiş bir ruh hastası. ya hobi yada sözlüğün bir gün patlayacağı umuduyla girmiş. umarım enerjisini hiç kaybetmez.

istanbul'da 18 ilçede oyların yeniden sayılması

akp ilçe teşkilatlarinca yapilan itirazlar sonucunda 15 ilçede gecersiz oylar, 3 ilcede ise oylarin hepsi sifirdan sayiliyor.

akp istanbul'u birakmamak icin her seyi deniyor ama umarim nafile olacak tum bu cabalar. 31 marttan bu yana insanlar oy başında nöbet tutacam diye evine barkina gidip uyku uyuyamaz oldu.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-istanbulda-18-ilcede-oylar-yeniden-sayiliyor-41171399

tunç soyer

chp'nin izmir buyuksehir belediye baskan adayiydi kendisi. 31 mart secimleri ile birlikte en yakin rakibine buyuk fark atarak izmir buyuksehir belediye baskani oldu.

tebrik ederim.

ak parti'nin seçimi iptal ettirmeye çalışması

seçimi komple olmasa bile istanbul'da yenilenmesini isteyeceklerini bugun acikladilar.

[url=http://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-ak-parti-genel-baskan-yardimcisindan-onemli-aciklamalar-41177183][/url]

ysk'nin boyle tarihi bir rezalete ortaklik edebilecegini zannetmiyorum, ya da en azindan ümidim o yonde. ote yandan oldu da istanbul'a secim yenilendi. bu sefer imamoğlu yuzbinlerce oy farkla istanbul'un baskani olacaktir. reis bunu görmüyor mu anlamiyorum ki ben bu oyunu.

kardiyo

Zayıf veya kilolu her insanın yapması gerekendir. Vücuda bir dinamizm kattığı şüphesiz gerçek. Ben faydasını epey görüyorum.

Haftada üç gün, 20 dakikadan toplamda 1 - 1.5 saat yapmak yeterli.

game of thrones

Zaman çok çabuk geçiyor. Yeni sezonu bugün başlayacak olan dizi.

1 gün daha sabredip, yarın 1080p izleyeceğim. Bekleyenlerin de spoilerdan korunma adına sosyal medya ve sözlüklerden uzak durması yararına olabilir.

ekrem imamoğlu

Çok ama çok önemli bir zafer kazandık. Akp'nin toprağa gömülüşüne ciddi anlamda katkı sağlayacak bir başarı kazanıldı.

Umarız 5 senelik süreçte uyguladığı yöntemler ve yaklaşımıyla bütün türkiye'nin kalbini kazanmayı başarır.

adalet ve kalkınma partisi

Şuanlık tek gelir kapısı küçük anadolu şehirleri olan partidir.

Az çok düşünen bir insanın da bu bölgelerde yaşayan insanların eğitim seviyesini öz önüne aldığında, akp'nin, çoğunlukla cahil, sorgulamayan, bilgiyi iki farklı kaynaktan doğrulamayan insanların partisi olduğu sonucuna rahatlıkla varır.

Ama ne olursa olsun karşınızda recep tayyip erdoğan diye bir adam var. İstanbul ve ankara'nın gidişini bir çırpıda sindirip, yenilgiyi kabullenecek bir adam olmadığı ortada. Bence bugünden başlayarak, 1 sene içinde bolca provakatif olaylarla karşılarız diye düşünüyorum. İmamoğlu'nu kirletmek için elinden geleni ardına koymayacaklardır.

31 mart 2019 yerel seçimleri

şimdi net olarak soylemek gerekirse akp icin hezimet, iyinet icin stabil, chp ve mhp icin yuz gulduren sonuclari onumuze cikartan secim olmustur.

akp istanbul'u, ankara'yi ve daha benzer pek cok yeri elinden cikartmak zorunda kalmistir.

bu secimler guzel gunlerin baslangici olacaktir umarim. tum ulkeye hayirli olsun.