bilgi sözlük v4

calismalarina baslanilan versiyon.

tasarimda buyuk bir degisiklik olmayacak ancak gerek hiz gerekse ozellikler anlaminda buyuk yeniliklerle karsilasacaksiniz. 10 gun icerisinde hizmete sokulmasi planlaniyor.
bilgi sözlük v3'ten büyük anlamda değişiklik göstermemesi gereken versiyon. v3 bence gayet kullanışlı; fazla bozulmaması gerek. bundan önceki parlak mavi ve beyaz renkli temadan gözlerimiz kanıyordu. mevcut tasarım ile bu durum halledildi. özellikle gece modu çok rahat. illa değişecek diyorsanız da gece modunu değiştirmeyin.

yine yeni yeniden; (bkz:#1112210)


düzeltme: yazım.
hazır ekşi sözlük para sayma makinesine iyice evrilirken dağılan ekşici kuşları kapmak için güzel bir hamle olabilir. son zamanlarda ayyuka çıkan olaylar kesilen faturalar (bkz:#sahte bile olsa sikimde değil) falan iyice baymıştı zaten. düşünsene senin sitende günlerce olumsuzca eleştirilerek trend olan bir şirkete sosyal medya danışmanlığı için teklif veriyorsun ve kabul ediliyor fatura kesiyorsun filan yuhh lann :D ahhh be dürümcü yedin sözlüğün başını :)
yetistirebilirsek bu gece yayina alabiliriz bu sürümü. bu sürümün yaninda eski sürüm de sunucuda bir sundomainde barinacak, dileyen eski sürümü de kullanabilecek.
bence biraz daha deneme yapın hem yeni fikirlerde gelebilir.V4 devreye aldıktan sonra fikir gelirse v5 için acele edeceksiniz.
Edit:Mobil sürümü akıyor abi akıyoor
yarin aksam saat 22:00 de bilgi sözlük 1 saatlik bir inzivaya cekilecek, kapatilacak.

saat 23:00 de yeni sürümü ile begeninize sunulacak.
ellerinize sağlık dediğim yeni sürüm. üzerinde ne kadar çalışıldığı belli. yeşil tema ve pembe tema favorilerim.
temalar, mesajlaşma, sol frame, profil, sosyal medya ile etkileşim, ukde, kategori derken hayvani bir güzelliğe sahip olan sözlük sürümüdür an itibarı ile, ellerinize sağlık.
0 /