15 mart 2019 yeni zelanda'da camilere yapılan saldırı

yeni zelanda'da iki ayri camiye cuma namazi sirasinda silahli saldiri gerceklestirildi. saldirilarda 49 kisi yasamini yitirdi. saldiriyi gerceklestiren kisi Brenton Tarrant isimli avustralyali biri. ayrica saldırganlarin en az iki kisi oldugu soyleniyor.
Tırnak içinde "Katliam" videosunu görüp de "noluyoruz lan" diyen arkadaşlar varsa, bu tür "vukuatları" çözmeniz için size bir anahtar vereyim.

Habere git fotolara bak
https://www.dailytelegraph.com.au/news/world/gunman-opens-fire-in-christchurch-mosque/news-story/6f6ce5dc9db6cde5edf5ae778b6da368

görmeniz gerekeni gördünüz mü?

göstereyim

https://cdn.newsapi.com.au/image/v1/f3289c762f23617aa4c7d0274b4efcb6?width=650

şudur
https://i.pinimg.com/originals/dc/65/30/dc6530156fb371b1aa94f46207412975.jpg
ayakkabı imgesi bu arkadaşlarımızın ufak bir haberleşme biçimi.. "panpa biziz sıkıntı yok" gibi düşün.

ayakkabı ne alaka di mi?
milyon tane yorum var ama bir tanesi şu; aslında ayakkabı değil "ayak".

çünkü ayak "sadakat" demektir. çünkü "ayak" sadıktır, "başın" dediğini yapar.

örneklerimizi görelim

10 ekim 2015 ankara ihaneti..
https://www.brookings.edu/wp-content/uploads/2016/06/ankara_bombing001.jpg

24 kasım 2017 londra siksiği
https://gdb.rferl.org/CF626C52-A1F0-4464-9E9D-8CEA00118D92_w1023_s.jpg

paris siksiği
https://timedotcom.files.wordpress.com/2015/11/paris-attack-aftermath-5.jpg

barcelona siksiği
https://sa.kapamilya.com/absnews/abscbnnews/media/2017/news/08/18/barcelona3.jpg

2 ekim 2017 las vegas siksiği
https://www.newsmax.com/Newsmax/files/09/09e37a9c-643f-4ce0-9894-0d077de6e658.jpg

nice siksiği
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/40/2016_Nice_attack_shoes_abandoned_IMG_20160714_224545.jpg

20 ağustos 2016 gaziantep
https://www.johnsoncitypress.com/image/2016/08/21/x700_q30/Turkey-Explosion-3.jpg

reina.. benim en sevdiğim bu
https://cdn.cnn.com/cnnnext/dam/assets/170104114531-03-istanbul-reina-nightclub-0104-large-169.jpg
illüminati filan diye süslü bir isimle ortalığı bulandırdıklarına bakmayın.. tekrar hatırlatayım, aslında olan şey "mafya"… mafyanın yönettiği bir dünyadayız. medya da mafyanın toplumu güdülemek için kullandığı bir araçtan ibaret..

medya sizi yönlendirir, yanlış bilgilendirir, bildiklerinizi yalanlatır, doğruyu söyleyenleri toplumun gözünden düşürür, tüm topluma finansal operasyonlar çeker, ahlaksızlığı yayar, yüzsüzlüğü norm yapar, gündeminizi piç eder.. medyanın görevi budur. 21. yüzyılda hala medyanın amacının size gerçekleri iletmek olduğunu düşünüyorsanız … abovvv…

soru: bu yeni zelanda işiyle gündeminiz piç oldu mu?
cevap: burada yazmak istediğim ama yazamadığım bir paragraf var.. siz anladınız onu.

türkiye'nin psikolojik operasyonlar için enjeksiyon noktası olan trol mezarlığında da çok güzel bir iş çıkardılar.. adı sanı, kim olduğu neci olduğu belli olmayan bir tip bundan sonra söz söylemeye kalkacakların gözü önünde cezalandırılıyor…


benim için hava hoş.. kanzuku kesip yeseler umurumda olmaz.


ikinci operasyona geçelim . pewdiepie
araya bir de pewdiepie hikayesi sıkıştırdılar.. ne alaka di mi? pie dediğin eleman alt tarafı bir yutubır..niye ona operasyon çeksinler.

orada başka bir şey var.. operasyon ona değil.. temsil ettiği şeye.

ppie bu kadar ön planda bir karakter olmasına rağmen artık iyice bunaltı veren politically correct dayatmalarını pek iplemeyen bir tip.. sürekli "ırkçılık" filan gibi modern zamanların beyin siken sosyolojik zırvalarına muhatap oluyor ama gülüp geçiyor..

işte işin sırrı burada.. güç sahipleri gülmekten hele kendilerine gülünmesinden nefret eder. onların sizde var olmasını istediği duygular nefret, panik, korku gibi şeyler. çünkü bu hislerin baskın olduğu toplumlar kolay yönlendirilir. ama onların dayattıkları şeyleri umursamaz gülüp geçerseniz en çetin muhalefeti yapmış olursunuz. çok güçlü olup hakkında en ufak bir espriye filan tahammül edemediğini bildiğiniz biri var mı? benim var.

gülmek, gülüp geçmek… en kolay "hayır" deme biçiminizdir.. okumanızı öneririm; "gülün adı - umberto eco"… hararetle tavsiye .

yazının özeti:
bu vukuattan çıkarmanız gereken sonuç şu. yeni zelanda satanistlerin kontrolünde.

"ama ben inanmıyorum öyle şeylere, din felan.." diyen dostlara da tekrar ve ısrarla hatırlatıyorum, inançlarımızın gerçekler üzerinde bir etkisi yoktur.. o yüzden inanmayı bırakın. bilmek varken inanmak nedir kardeşler..

neden yavru bir kedi gördüğünüz zaman öldürmüyorsunuz? neden önünüzdeki adam cüzdanını düşürdüğünde götürüp ona veriyorsunuz.. neden çalmıyorsunuz?

acaba içimizde bizden daha büyük bir gücün koyduğu bir terazi mi var, yoksa basit moleküller bir araya gelip "vicdan" mı oluyor?

doğru cevap şu : insanoğlu doğuştan iyidir.

ama çalanlar var … di mi?
öldürenler, tecavüz edenler, yıkanlar, kesenler, yalan söyleyenler var…

kokusunu en sevdiğiniz meyve nedir? benimki çilek.. bir torbaya çilek koyup bir köşede iki hafta bekletin ve koklayın.. hala güzel mi kokuyor? hayır.. ne değişti? "çilek çürüdü"

insanoğlu doğuştan güzel bir varlıktır, ama örneğin o insanoğluna 7/24 acun ılıcalı enjekte edersen bozulmaya başlar.. hikayenin özü bu.

neleri 2 kere 2'nin dört ettiğini bildiğiniz gibi kesin bildiğinizi, neleri tam emin olmasanız da "bildiğinizi", nelere "inandığınızı" tartın.. kendinize karşı objektif olmayı başarabilirseniz dünyanın matematiğini çözmeye başlamışsınız demektir. o yola bir kere girdiniz mi de peşini bırakmayın.. sizi bir yerlere ulaştıracaktır. garanti ediyorum. elimden geldiğince de yanınızda olacağım. söz.

her şeyin özeti ise;
bu dünyada ölçülebilecek bir değere sahip olan şeylerin en kıymetlisi zamandır. zamanların en kıymetlisi de sizin zamanınızdır.. vergi denen şeyin bile en temeldeki amacı zamanınızı çalmaktır. o yüzden bu dünyadaki sınırlı zamanınızı çaldırmayın, gündeminizi piç ettirmeyin.

gözlerinizi dört açın..

kulaklarınızı da ….


videosunu izlediğimde "bi de yaptığı güzel bir şeymiş gibi video'ya çekip yüklemiş" dedirten mide bulandırıcı olay...